ATP ve Vertiv’in güç birliği, UPS güç kaynağına dönüşüyor

Doğru güç kaynağını kullanın, işte kesinti yaşamayın! ATP, Vertiv UPS (Uninterruptible Power Supply) işbirliğiyle, iş sürekliliği için güvenilir güç kaynağı çözümleri sunuyor. Elektrik kesintileri olduğunda sistemlerin kesintisiz çalışmasını sağlayarak veri kaybını ve iş sürekliliği sorunlarını önleyen Vertiv UPS’in izleme yazılımı, UPS’lerin durumunu, enerji kullanımını ve performansı izlenebilir ve yönetilebilir kılıyor.

Vertiv Liebert® GXT MT UPS Teknolojileri, işletmelerin kritik sistemlerinin güvenliğini sağlamak ve yüksek kaliteli enerji koruması sunmak için gelişmiş teknolojileri kullanıyor. Veri merkezi ve kritik altyapıların güvenliğini artırırken, enerji dalgalanmaları ve kesintilerine karşı koruma sunuyor. Yüksek verimlilik, hızlı şarj özellikleri ve uzun pil ömrü gibi avantajlarıyla kesintisiz enerji kaynağı sağlıyor. 

Vertiv™ Environet™ Alert Hizmetleri ise veri merkezi ve altyapı ortamlarının izlenmesi ve yönetilmesi için gerekli hizmetleri veriyor. Isı, nem, su sızıntısı ve diğer çevresel değişkenleri sürekli izleyerek anlık uyarılar ve raporlar sağlıyor. Bu sayede, olası sorunlar belirlenip müdahale edilebilirken, veri merkezi ortamının güvenliği ve verimliliği de optimize edilebiliyor.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek