Data Loss Prevention (Forcepoint)

Ana SayfaAltyapı ve GüvenlikData Loss Prevention (Forcepoint)

Gelişmiş Veri Koruma için Bulut ile uyumlu Forcepoint DLP Çözümü

Forcepoint DLP (Data Loss Prevention), veri sızıntılarını tespit etmeyi ve önlemeyi hedefleyen gelişmiş bir çözümdür. ATP’nin bulut entegrasyon çözümleriyle birlikte kullanıldığında, Forcepoint DLP bulut ortamında ve uygulamalarda barındırılan hassas verilerin çalınmaya karşı korunmasını sağlar. Verilerin izlenmesini, sınıflandırılmasını ve izinsiz erişimini engeller.

Bu sayede, işletmelerin itibarını korumak ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için etkili bir DLP stratejisi sunar. Forcepoint DLP, hassas bilgilerinizi izler, korur ve yetkisiz erişimlere karşı önlem alır. Veri sızıntılarına karşı etkili bir şekilde mücadele eder ve işletmenizin itibarını korurken potansiyel riskleri en aza indirir.

ATP’nin desteğiyle, Forcepoint DLP’nin güvenilir bir veri koruma çözümü olarak sistemlerinize entegrasyonu sağlanır. ATP, size veri güvenliği konusunda güvenilir bir DLP stratejisi oluşturmak için yardımcı olmaya için hazır. Böylece, işletmenizin veri güvenliğini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek