Tradesoft Test Otomasyonu

Ana SayfaATP TradesoftTradesoft Test Otomasyonu

Tradesoft Test Otomasyonu ile performans ve uyumluğu garantiye alın

Tradesoft olarak, GTP‘nin yanı sıra, mobil ve sanal şube uygulamalarının yeni bir sürümünü test etmek, kurum bazında özelleştirilen fonksiyon setlerinin olası etkilerini deneyimlemek ve potansiyel sorunları önceden saptamak için özel bir test ortamı ve otomatik regresyon test senaryoları kullanıyoruz. Her şirkete özel bir fonksiyon seti ve önem derecesi yüksek temel fonksiyon setlerini denemek için, test otomasyon hizmetinden yararlanıyoruz. Bu sayede Tradesoft uygulamalarının performans ve uyumluluğunu garanti altına alıyoruz. Müşterilerimizin iş sürekliliğini ve kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarırken, işletmelerinin verimli ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını da sağlıyoruz.

Tradesoft ile çalışarak özel test otomasyon hizmetinden faydalanabilir, uygulamalarınızın güvenilirliğini ve performansını artırabilirsiniz. Yeni sürümleri etkili bir şekilde değerlendirirken, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler ve rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

Tradesoft Test Otomasyonu ile gelişmiş özelliklerden yararlanın

  • Önceden tespit: Yılda en az 8-9 kez yayınlanan yeni versiyonlara geçiş sonrasında, GTP uygulamasının önemli fonksiyonlarının etkilenip etkilenmediği önceden tespit edilebiliyor.
  • Risk sıfırlama: Kullanıcılar kabul testi sırasında, genellikle ve yalnızca yayınlanan maddelere yoğunlaştığından; emir girişi, hesap ve portföy görüntüleme, nakit işlemler, limit kontrolü, yetki kontrolü, maker checker akışı gibi önem derecesi yüksek diğer fonksiyonların göz ardı edilmesinin yarattığı risk sıfırlan
  • Kalite yükseltme: Sürekli kullanıcı kabul testi yapan ekiplerin test kalitesinin zaman içinde düşmesi, tüm senaryoları kapsayacak detayda kontrollerin yapılamamasına sebep oluyor. Bu risklerin ise otomasyon senaryolarıyla ortadan kaldırılması mümkün oluyor. Bu sayede kabul testleri hep aynı standart ve kalitede uygulanabiliyor.
  • Raporlama: Kullanıcı kabul testleri sonucunda iç ve dış denetime sunulmak üzere toplanması ve saklanması gereken ve içerik olarak belirli bir kalitede olması beklenen kanıt dokümanlarının ve raporunun otomasyonla oluşturulmasına olanak tanınıyor.
  • Kaynak tasarrufu: Paket geçişlerinde uygulamayı gerçekleştiren insan kaynağından tasarruf edilmesini sağlayarak, emeğin farklı yerlerde değerlendirilmesinin önünü açıyor.
  • Cihaz seçimi: GTP uygulamasının yanı sıra, mobil ve sanal şube uygulamaları için de test otomasyonu yapılabiliyor. Mobil uygulamaların test otomasyon koşumları için Amazon üzerinden kiralanacak ve sınırsız kombinasyona dayalı mobil cihaz ve işletim sistemi tercihlerine göre, koşum yapılacak cihazların seçimi de kolaylaşıyor.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek