Tradesoft PMS for Brokerage

Ana SayfaATP TradesoftTradesoft PMS for Brokerage

Tradesoft PMS for Brokerage ile portföylerinizi kolayca yönetin

Tradesoft PMS for Brokerage, yatırım şirketlerindeki portföy yönetimi departmanlarının, müşteri portföylerini takip etme ve performans komisyonlarını hesaplama konularındaki ihtiyaçları için güçlü bir çözüm sunuyor. PMS for Brokerage kapsamındaki portföy yönetimi hizmetleriyle (portfolio management services | PMS) süreçlerinizi kolaylaştırabilir, işinizi güçlendirebilirsiniz.

Müşteri portföylerini kolaylıkla takip etmenizi sağlayan PMS for Brokerage çözümünü kullanarak portföy performansınızı ayrıntılı olarak analiz edebilir, verilerinizi görselleştirerek daha iyi kararlar alabilirsiniz. Ayrıca, performans komisyonlarınızı doğru bir şekilde hesaplamanızı sağlayacak gelişmiş özelliklere sahip olursunuz.

Tradesoft PMS for Brokerage ile gelişmiş özelliklerden yararlanın

  • Portföy yönetimi: Tüm bireysel ve kurumsal müşterilerin portföyleri, tek sistem üzerinden kolaylıkla yönetilebiliyor. Karmaşık süreçler yerini, verimli ve etkili olanlara bırakıyor.
  • Entegre işlem yönetimi: Yatırım şirketinde yapılan işlemler, kolaylıkla sisteme aktarılırken, diğer işlemler de dosya yönetim sistemiyle dahil edilebiliyor. Manuel iş yükü azaltılarak daha verimli bir iş akışı sağlanıyor.
  • Toplu işlem ve havuz hesapları: Havuz hesabına yapılan toplu işlemler, kolaylıkla müşterilere dağıtılabiliyor. Entegrasyon sayesinde havuz hesapları ve müşteri hesapları arasında aktarımlar gerçekleştirilerek, esneklik ve hız bir arada sunuluyor.
  • Gerçek zamanlı takip ve raporlama: Portföyün değerlenmiş verileri gün içinde takip edilebiliyor, istenen getiri ve portföy raporları oluşturulabiliyor. Bilgilere anlık olarak erişmek ve müşterileri bilgilendirmek de mümkün oluyor.
  • Otomatik komisyon hesaplamaları: Müşterilerin dönemsel komisyonları, sistem tarafından otomatik olarak hesaplanıp yatırım hesaplarına aktarılıyor. Manuel iş yükü ortadan kalkıyor.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek