Power Automate

Power Automate ile iş akışlarınızı otomatikleştirin

Microsoft’un Dynamics 365’ten farklı olarak sunduğu düşük kod ve otomasyona odaklanan profesyonel çözüm ailesi Power Platform’un öne çıkan ürünlerinden Power Automate, iş akışlarının hızla otomatikleştirmesini kolaylaştırıyor. Yinelenen görevleri ve iş süreçlerini otomasyonun gücüne emanet ediyor, böylece gereksiz işlerden kurtulmanızı sağlıyor.

Herkes için akıllı otomasyon şablonları

Yazılım geliştirmeye dair bilgisi olmayanlardan, teknolojinin ön saflarında yer alan uzman geliştiricilere kadar herkese güvenli ve otomatik çözümler oluşturmak için, Microsoft Power Automate’in akıllı otomasyon şablonlarını kullanabilirsiniz.

Tek bir platform, sonsuz entegrasyon

Kullanıcılar tarafından geliştirilen otomasyonu, API tabanlı otomasyonla bir araya getirerek SaaS (software as a service) çözümlerinin yanı sıra eski, şirket içi yazılımlarla da entegre çalışabilirsiniz. Bu sayede tüm otomasyon ihtiyaçlarınızı tek bir platformda, sorunsuz olarak tasarlama imkanına kavuşabilirsiniz.

Otomatikleştirin, ölçeklendirin, stratejiye odaklanın

Ölçeklendirilebilir otomatik iş akışları

Bildirim almak, veri toplamak ve daha fazlası için otomasyonun gücünden faydalanın. Power Platform’un Power Apps, Power BI, Power Virtual Agents gibi araçlarıyla ve Microsoft ürün ailesinin diğer çözümleriyle de uyumlu çalışan Power Automate’i kolaylıkla ve güvenle ölçeklendirin.

Manuel işleri Power Automate yapsın

Basit işlerden şirket çapındaki büyük operasyonlara, yinelenen ya da manuel iş süreçlerini otomatikleştirin, insan hatası riskini azaltın. İşgücü verimliliğini en üst düzeye çıkarın, çalışanlarınızın şirketi ileri götürecek stratejik çalışmalara odaklanmasını sağlayın

Microsoft Power Automate işinizi nasıl etkiler?

%199
3 yılda yatırım geri dönüşü
%50
Üretkenlikte artış
1,41M Dolar
Çalışan zaman tasarrufunun getirisi
%27,4
Otomasyonun hatalarda görülen azalış

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek