Tradesoft GTP PMS

Ana SayfaATP TradesoftTradesoft GTP PMS

Tradesoft GTP PMS ile portföylerinizi büyütün, kârlılığınızı artırın

Portföy ve varlık yönetim şirketleri için kapsamlı çözümler sunan Tradesoft GTP PMS, hesap açılışından portföy takibine, piyasa emri gönderiminden işlem kayıtlarının muhasebeleşmesine kadar birçok önemli işlemi içeriyor. Portföyünüzü istediğiniz ürünlerle büyütmenize olanak sağlayarak, kazanç potansiyelini artırıyor.

Uçtan uca portföy yönetim hizmeti (portfolio management service | PMS) sunarak şirketlerin portföy süreçlerini etkin bir şekilde yönetmelerini mümkün kılıyor. Hesap açma işlemlerinden başlayarak, müşteri portföylerinin takibi ve yönetimine uzanan geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Piyasa emirleri ve işlemlerin gerçekleştirilmesi de GTP PMS’in sağladığı çözümler arasında yer alıyor.

Tradesoft GTP PMS ile e-defter kaydı da oluşturulabiliyor. Şirketlerin tüm işlemleri elektronik ortamda kaydedildiğinden, muhasebe süreçleri kolaylaşıyor, zamandan tasarruf ediliyor. Verimlilik artarken, kayıt tutma süreçleri de daha güvenilir ve etkili hale geliyor.

Tradesoft GTP PMS ile gelişmiş özelliklerden yararlanın

  • Ürün desteği: Farklı ürünleri portföylerinize kolaylıkla dahil ederek işlem yapabilirsiniz. Yatırımınızı çeşitlendirip portföyünüzü büyütürken, daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.
  • Tek sistem: Bireysel ve kurumsal hesaplarınızı tek sistemden yönetebilir, tüm hesaplarınızı tek noktadan kontrol edebilirsiniz.
  • Toplu işlem: Farklı müşteriler için gruplar oluşturabilir, toplu işlem girişleri veya dağıtım algoritmaları kullanabilirsiniz. Zamandan tasarruf ederken, verimliliği artırabilirsiniz.
  • Komisyon hesaplamaları: Portföy hesapları için farklı performans ve yönetim komisyonları hesaplayabilir, esneklikten ödün vermeden kârınızı optimize edebilirsiniz.
  • Anlık kontrol: Gün sonunu beklemeden, tüm portföylerin nakit akışını ve değerlenmiş halini gün içinde kontrol edebilirsiniz. Bilgilere anlık olarak erişip hızlı kararlar alabilirsiniz.
  • Entegrasyon kolaylığı: Farklı aracı kurumlar, bankalar veya 3. parti uygulamalarla kolaylıkla entegre olabilirsiniz. İş akışınızı kesintisiz sürdürürken, verimliliğin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Güçlü raporlama: Gelişmiş rapor desteğiyle müşterilerinizin dönemsel raporlarını kolaylıkla oluşturabilir, ihtiyaç duyduğunuz portföy takip, karşılaştırma ve değerlendirme raporlarına tek sistemden ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek