Mobil ve Sanal Şube Uygulamaları

Ana SayfaATP TradesoftMobil ve Sanal Şube Uygulamaları

Tradesoft mobil ve sanal şube uygulamalarıyla, yatırım işlemlerine hız ve güven kazandırabilirsiniz

Tradesoft, geliştirdiği mobil uygulama ve sanal şube platformlarıyla, kurumların yatırımcıları için pay piyasası (hisse senedi), VİOP (Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası) sözleşmeleri ve varant alım satım işlemi yapmalarını sağlıyor. Bu uygulamalar aracılığıyla, aracı kurum müşterileri para transferi, yatırım ve fon işlemleri, uygunluk-yerindelik, hesap açılış süreçleri gibi birçok fonksiyonu gerçekleştirebiliyor.

Tradesoft’un mobil uygulama ve sanal şube platformları, aracı kurumların müşterilerine hızlı ve kolay bir şekilde yatırım işlemi yapma imkanı sunuyor. Bu platformlar, güvenli bir şekilde para transferi, yatırım işlemi ve hesap yönetimi gerçekleştirmek için kullanıcı dostu bir deneyim sağlıyor.

Mobil uygulamalar

Android ve iOS için geliştirilen mobil uygulamalarla yatırımcılar, akıllı telefon ve tabletlerden kolayca yatırım işlemi yapabiliyor. Kullanıcı dostu arayüzleri ve gelişmiş özellikleriyle kullanıcı deneyimini iyileştiren mobil uygulamalar, yatırımcılara hızlı ve güvenli işlem yapma olanağı tanıyor.

Sanal şubeler

Sanal şubeler, online olarak erişilebilen ve aracı kurum müşterilerinin yatırım işlemlerini gerçekleştirebildiği bir platform sunuyor. Web tabanlı bir arayüze sahip platformlar, gelişmiş işlem fonksiyonları, portföy yönetimi, analiz araçları ve raporlama özellikleriyle birlikte geliyor.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek