Yatırımcı İlişkileri

Ana SayfaYatırımcı İlişkileri

Neden ATP?

Neden ATP?

Farkında olarak veya olmayarak her gün milyonlarca insan ATP Teknolojileri ile temas ediyor. Borsa İstanbul’da hisse işlemi gerçekleştiren rakip sistemler arasında ATP Tradesoft %51 pazar payıyla öne çıkıyor. Türkiye’de herhangi bir Burger King, Popeyes, Usta Dönerci veya Arby’s restoranında sipariş verdiğinizde, siparişinizi ATP Zenia yazılımları alıyor, mutfağa ulaştırıyor ve uçtan uca tüm restoran zinciri operasyonlarını destekliyor. 1997 yılından bu yana Türkiye, Çin ve EMEA’ da yüzlerce kurumsal dijital dönüşüm projesiyle tüketicilere dokunan birçok başarılı uygulamada ATP imzası bulunuyor.

*Kendi alt yapısını kullanan 3 finans kurumu haricinde kalan ve rekabete açık olan pazarda.

Farkında olarak veya olmayarak her gün milyonlarca insan ATP Teknolojileri ile temas ediyor.

  • Borsa İstanbul’da hisse işlemi gerçekleştiren rakip sistemler arasında ATP Tradesoft %51 pazar payıyla öne çıkıyor.
  • Türkiye’de herhangi bir Burger King, Popeyes, Usta Dönerci veya Arby’s restoranında sipariş verdiğinizde, siparişinizi ATP Zenia yazılımları alıyor, mutfağa ulaştırıyor ve uçtan uca tüm restoran zinciri operasyonlarını destekliyor.
  • 1997 yılından bu yana Türkiye, Çin ve EMEA’da yüzlerce kurumsal dijital dönüşüm projesiyle tüketicilere dokunan birçok başarılı uygulamada ATP imzası bulunuyor.

*Kendi alt yapısını kullanan 3 finans kurumu haricinde kalan ve rekabete açık olan pazarda.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek