Üst Yönetim

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Start typing to see you are looking for.

Ümit Cinali
Genel Müdür, CEO

Ümit Cinali, lisans eğitimini Massachusetts Institute of Technology’de Makine Mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Harvard Business School ‘dan MBA derecesi ile mezun olmuştur. Profesyonel iş hayatına Raychem Corporation’da Telekomünikasyon Bölümü Pazarlama Müdürü olarak başlayan Cinali, daha sonra Melard Technologies, Fitlinxx ve Exenet Technologies firmalarında üst düzey yönetici pozisyonlarında çalışmıştır. Ardından kurucu ortağı olduğu EXENET LCC’de, CEO olarak görev yaptıktan sonra, Cisco Türkiye’ye Genel Müdür olarak atanmıştır. 2014 yılında ATP ailesine katılmış ve CEO görevini üstlenmiştir. Bilişim, iletişim teknolojileri ve telekomünikasyon alanlarında 30 yılı aşkın tecrübesi bulunan Ümit Cinali, kariyeri boyunca Amerika, Avrupa ve Türkiye’de önemli pozisyonlarda çalışmıştır. Ümit Cinali, Konuk Ağırlama Teknolojileri ve Uygulamaları A.Ş’nin yönetim kurulu başkanıdır. Cinali, anadili seviyesinde İngilizce bilmektedir.

Ceyhan Er
Mali İşler Genel Müdür Yardımcı, CFO

Marmara Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesinde lisans eğitimi tamamlayan Ceyhan Er, Kariyerine 1981-1990 yılları arasında Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü’nde başlamıştır. 1990-1994 yıllarında Çarmen Menkul Değerler’de Finans Müdürü olarak devam edip, 1994 yılında ATA Yatırım’a geçiş yapmıştır. ATA Yatırım’da Ceyhan Er uzun yıllar Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. Bu sırada, Marmara Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi’nde Sermaye Piyasası Lisanslama konularında eğitmen olarak rol alınmıştır. Uzmanlık alanı Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatları konusunda olması sebebiyle, uzun yıllar bu konuda destek uzman ekipler içinde görev almıştır. 2018 yılında ATP’ye geçiş yapan Ceyhan Er Mali İşler departmanı Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmektedir.

İlyas Daşkaya
Yazılım Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı

İlyas Daşkaya 2005 yılında Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Technische Universität Braunschweig’de Informatik alanında yüksek lisansını tamamlayan İlyas Daşkaya, sermaye piyasaları ve görev kritik finans uygulamalarının geliştirilmesi konularında 15 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. Almanya’da başladığı kariyerine Türkiye’de devam eden ve 2018 yılından beri Tradesoft’ta yazılım geliştirmeden sorumlu Direktör olarak görev yapan İlyas Daşkaya; banka, aracı kurum ve portföy yönetimi şirketlerinden oluşan 50’yi aşkın kuruma yönelik uçtan uca yazılım çözümlerinin tasarım ve geliştirme süreçlerini yönetmiştir. İlyas Daşkaya Yazılım Geliştirmeden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Dr. Murat Aras
CMO

Dr. Murat Aras, İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu. Daha sonra sırasıyla Bilgi Üniversitesi’nde MBA ve Kadir Has Üniversitesi’nde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Doktorası yaptı. Dr. Murat Aras Hasso Plattner Enstitüsü İş Süreçleri Modelleme ve Analiz Sertifikasına sahiptir. Türkiye’nin ilk dış kaynaklı çağrı merkezi Vodatech’te Çağrı Merkezi ve İş Geliştirme Müdürlüğü görevini yürüten Aras, Peppers & Rogers ve Eurosis Consulting’de İhtisas Uzmanı ve Kıdemli Yönetim Danışmanı olarak rol aldı. Kurucusu olduğu MANNAGENN’da başta BT şirketleri olmak üzere, telekomünikasyon, perakende, lojistik, endüstriyel üretim, kamu ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlere yönetim danışmanlığı hizmetleri veren Dr. Murat Aras’ın strateji, pazarlama, organizasyon ve iş süreçleri konularında uzmanlıkları bulunuyor. Aras, İngilizce ve Almanca biliyor.

Seda Erdem
İnsan Kaynakları GMY

ATP’nin yeni İK Genel Müdür Yardımcısı Seda Erdem, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve İşletme bölümleri çift ana dal programından onur derecesiyle mezun oldu. Fulbright bursuyla ABD’de Tulane Üniversitesi’nde MBA derecesini tamamladı. Ernst & Young, Peppers & Rogers ve PwC gibi danışmanlık şirketlerinde hem ABD hem de Türkiye’de strateji ve yönetim danışmanlığı faaliyetlerinde bulundu. Ata Holding’e Stratejik Planlama Müdürü olarak katıldı ve 2017 yılından bu yana Başkanlık Ofisi Direktörü olarak görev yaptı. Seda Erdem’in TÜSİAD Çin Network üyeliği de bulunuyor ve AmCham Turkey‘de (Türk – Amerikan Ticaret Odası) üye olarak Ata Grubu’nu temsil ediyor. Erdem ayrıca, Bahçeşehir Üniversitesi’nde Stratejik Planlama konusunda eğitim veriyor.