ATP Kariyer

Bize katıl, bizden öğren, bize öğret. Birlikte fark yaratalım!

ATP olarak her gün milyonlarca kişinin hayatına dokunuyoruz. Daha üretken ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunuyoruz. Sen de aramıza katıl. Bizden öğren, bize öğret. Birlikte fark yaratalım!

370+
Çalışan sayımız
5
Faaliyet gösterdiğimiz ülke sayımız
5
2008'den bu yana Deloitte Fast50 ödülümüz

Kariyer Fırsatları

LinkedIn üzerinde açık kariyer fırsatlarımızı incele. Uygun gördüğün fırsata hemen başvur!

Değerlerimizle Hedefimiz Daha İyi Bir Gelecek!

Yeni değerlerimizin bizi daha ileriye taşıyacağına inanıyor, hep birlikte daha iyi bir gelecek için çalışıyoruz. Sorumluluk, yenilikçilik, proaktif iletişim ve sürdürülebilir gelişimle güçleniyor, yepyeni bir döneme güvenle adım atıyoruz.

  • Değerlerimiz
  • Değerlerimiz ATP Kariyer

Yenilikçilik

  • Değerlerimiz
  • Değerlerimiz ATP Kariyer

Sürdürülebilir Gelişim

  • Değerlerimiz
  • Değerlerimiz ATP Kariyer

Proaktif İletişim

  • Değerlerimiz
  • Değerlerimiz ATP Kariyer

Sorumluluk

Halka açık en büyük teknoloji şirketlerinden birinde çalışma fırsatı ve çok daha fazlası...

Sektörün okulunda yepyeni bir deneyim yaşamayı sen de istiyorsan aranan sensin!

Sık Sorulan Sorular

Yaratıcı ve yenilikçi çözümler geliştirme yeteneğimiz, Türkiye’nin en başarılı BT şirketlerinden biri olmamızın ardındaki itici gücü oluşturuyor. Adil, şeffaf, eşitlikçi, kapsayıcı ve çeşitlilikten beslenen bir kurum kültürü oluşturmak için benimsediğimiz İnsan Hakları, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Politikamız tüm çalışanlarımız için bağlayıcı bir nitelik taşıyor. Birbirimizden öğrendiklerimizle gelişiyor, kendisine en uygun iş alanında ilerlemeye ve becerilerini geliştirmeye istekli arkadaşlarımızı destekliyoruz. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için en etkin çözümleri, ürün ve hizmetleri tasarlamak için, ekip ruhumuzdan ve farklılıklarımızdan güç alıyoruz.

Tüm adaylarımız için teknolojik ve insana değer veren bir yaklaşımla kurguladığımız işe alım sürecimizde mülakat, teknik sınav ve değerlendirme süreçleri ile adaylarımıza keyifli bir deneyim yaşatıyoruz. Yeni ekip arkadaşlarımızı dijital oryantasyon yolculuğuna alıyor ve yeni yolculuğuna“Yol Arkadaşı” ile birlikte alışma sürecine destek oluyoruz.

2023 yılında Great Place To Work Sertifikası alarak Türkiye’nin en iyi işverenleri arasına girdik. Çalışanlarımıza verdiğimiz değeri sosyal olanaklarımızla da yansıtıyoruz. Ataflex esnek yan hak uygulaması ile yan hak sürecimizi dijital olarak yönetiyoruz. Özel sağlık sigortası, yemek kartı, uzaktan / hibrit çalışma seçenekleri, anlaşmalı kurum indirimleri, hobi kulüpleri sosyal olanaklarımızdan bazıları…

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek