CoreTalent

CoreTalent Yetenek Programı

Yeni nesil yeteneklere sahip, donanımlı genç çalışanları ATP bünyesine katmak için özel tasarlanan CoreTalent Yetenek Programı 9 ay süre ile katlımcıların gerçek yazılım projelerinde deneyim sahibi olabileceği gelişim yolculuğu ve kariyer firsatını içeren bir MT programı olarak yedi yıldır uygulanıyor.

Programa katılım süreci, Nisan-Haziran doneminde teknik test, İngilizce seviye belirleme, birebir mülakat ve değerlendirme merkezi bölümlerinden oluşuyor. Üniversitelerin Mühendislik veya Matematik-İstatistik gibi sayısal bölümlerinden yeni mezun, 3. veya 4. sınıf öğrencisi olan adaylar, ATP vizyon ve stratejileri doğrultusunda profesyonel iş hayatına yönelik temel bilgileri içeren bir gelişim yolculuğuna çıkıyorlar. Gelişim yolculuğu kapsamında 9 ay boyunca alanında deneyimli profesyonel ekipler eşliğinde gerçekleştirilecek teknik eğitim, yetkinlik programı, proje sunumlarını içeren workshoplar, rotasyon değerlendirmesi, lider buluşmaları ve mentorluk ile destekleniyorlar. Programı tamamlayan katılımcılar, böylece kariyerlerinde bir adım ồne geçebiliyorlar. Adaylar, eğitim ve gelişim süreçlerini ilerleten bu deneyim yolculuğunun ardından kendilerine en uygun birimlerde rol almaya başlayarak, programın ilk gününden itibaren ATP ailesinin bir üyesi oluyor. Bu yıl da 22 CoreTalent, eğitim süreçlerini tamamlayarak, Ata Tekonoloji Grubu şirketlerinde işe başladı. 

2016

Programı başlangıç tarihi

87

Aramıza katılan yetenek sayısı

22

ATP'de işe başlayan yetenek sayısı

2023 CoreTalent’larımız ile gerçekleştirdiğimiz etkinlikten bir kare

Neden Bu Programa Başvurmalısın?

  • 9 ay boyunca yeni ve gerçek projelerde çalışma fırsatı, deneyimli mentörlerle potansiyelini keşfetme yolculuğu, 
  • İnovasyon projesinde yer alma ve proje mentörüyle yaratıcılığını geliştirme fırsatı,
  • Softskill ve teknik eğitimler,
  • Uzman yardımcısı olarak kadrolu ATP, TıklaGelsin ve Fiyuu şirketlerinde çalışma imkanı,
  • Halka açık en büyük teknoloji şirketlerinden birinde çalışma fırsatı ve çok daha fazlası için CoreTalent programına katıl!

CoreTalent'lar Ne Dedi?

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek