Dynamics 365 Business Central

Ana Sayfaİş ÇözümleriDynamics 365 Business Central

Dynamics 365 Business Central'in akıllı iş uygulamalarıyla büyümenin önünü açın

Microsoft Dynamics 365 Business Central (önceki adıyla Dynamics NAV), akıllı iş uygulamalarıyla büyüyen işletmeleri hedefleyen bir ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) çözümü sunuyor. Office 365, Microsoft Power Platform, Microsoft Dynamics 365 ve ATP özel çözümleriyle entegre çalışabiliyor. Microsoft Dynamics 365 Business Central’i bulut tabanlı ya da bulut teknolojisinin tercih edilmediği durumlarda şirket içi (on premise) kurulum seçeneğiyle konumlandırabilirsiniz.

Karar alma süreçlerinizi kolaylaştırın

Uçtan uca ERP yönetimi çözümü Microsoft Dynamics 365 Business Central, küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler için tüm iş süreçlerinin dijitalleşmesini sağlıyor. Tedarik zinciri, iş akışı, satış ve servis, satın alma, proje yönetimi ve müşteri hizmetleri süreçlerini tek bir çatı altında toplayarak işletmelerin karar alma süreçlerini kolaylaştırıyor.

Dijital dünyanın gerekliliklerini yakalayın

Microsoft’un uçtan uca bir iş çözümü olarak tasarladığı Dynamics 365 Business Central, diğer ERP yazılımlarını geride bırakan çok sayıda özelliğiyle, başka ERP çözümleri arasında öne çıkıyor.  Proje yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, satın alma ve kurumsal kaynak planlama gibi iş süreçleri başta olmak üzere, genişletilebilen yazılım paketleri içeren çözümle, işletme yönetimi süreçlerinde dijital dünyanın gerekliliklerini yakalayabilirsiniz.

İş süreçlerini otomatikleştirin

Diğer ERP sistemleriyle kolayca entegre edilebilen Microsoft Dynamics 365 Business Central, finans, üretim, satış, depolama, proje yönetimi, servis gibi iş süreçlerini otomatikleştirip kolaylaştırıyor. Kurumsal kaynak planlaması çözümlerinin sınırlarını genişleten ve tüm iş süreçlerine tam anlamıyla hakim olunmasını sağlayan Microsoft Dynamics 365 Business Central, hızlı proje uygulaması, işletme ihtiyaçlarına özel ürün ve modül geliştirmeye olanak tanıyan altyapısı ve esnek kullanım alanıyla farklı sektör ve ölçeklerden birçok işletme tarafından tercih ediliyor.

Microsoft Dynamics 365 Business Central, esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptir. İşletmeniz büyüdükçe veya ihtiyaçlarınız değiştikçe, çözümü kolayca genişletebilir ve yeni modüller ekleyebilirsiniz. Ayrıca, Office 365 ile tam entegrasyonu sayesinde, iş süreçlerinizi daha kolay yönetir, verimliliği artırır ve işbirliğini geliştirirsiniz.

Dynamics 365 Business Central’ın temel özellikleriyle tanışın

İstediğiniz yerden yönetin

Microsoft Dynamics 365 Business Central'e masaüstü, tablet veya mobil cihazlardan, şirket içinde (on premise) veya bulutta olması fark etmeksizin erişebilirsiniz.

Yeteneklerinizi geliştirin

Microsoft Dynamics 365 Business Central ile Microsoft Office 365’in tüm yazılım ve özelliklerini birbirine bağlayarak üretkenliğinizi artırın. Bulut depolama çözümüyle depolama alanı derdinden kurtulun. Sık kullandığınız tüm Office uygulamalarına kolayca erişin.

Bulut teknolojisinin gücünden yararlanın

Microsoft bulut ortamında yer alan yapay zeka, makine öğrenmesi, nesnelerin interneti, karma gerçeklik gibi modern teknolojileri kullanarak ERP süreçlerinizi ölçeklendirin ve büyüdükçe performansınızı artırın.

ERP altyapınızı sektöre özel çözümlerle güçlendirin

Dikey ve işletmeye özgü gereksinimlerinizi Microsoft AppSource iş uygulamaları marketinden ihtiyaçlarınıza uygun olarak satın alın, kolayca entegre edin.

Şirketinize özel uygulamalar geliştirin

Microsoft Power Apps, Power Automate ve Power Virtual Agents kullanarak mevcut çözümlerinizi genişletin.

Şirketlere özel Microsoft Dynamics 365 Business Central çözümleri geliştiriyoruz

ATP olarak 15 yılı aşkın süredir Microsoft Dynamics 365 iş ortağıyız. Türkiye’nin ilk ve öncü Microsoft Dynamics 365 iş ortaklarından biriyiz. 4 kez “Microsoft Türkiye Yılın En İyi Dynamics İş Ortağı” ödülünü alan deneyimli bir çözüm ortağı olarak, çok çeşitli sektörlerde projelerin uygulanması konusunda başarılı ve istikrarlı bir geçmişe sahibiz. Microsoft Dynamics 365 Business Central ekibimizde, farklı sektör ve ürünlerde tecrübe edinmiş uzman danışmanlar yer alıyor.

Yılı Aşan ERP Deneyimi
0
Özel Geliştirilen Çözüm
0
Farklı Sektör Tecrübesi
0
ROI *Son Üç Yıl
% 0
Maliyetin Geri Dönüşü
< 0 Yıl

Microsoft Dynamics 365 Business Central’in yeteneklerini geliştiren bazı ATP Digital çözümleri

 • Online Banka Entegrasyonu
 • Otomatik Maliyetlendirme
 • Ay Sonu Kapanış Takvimi
 • Teminat Mektubu Takibi
 • Doğrudan Tahsilat Sistemi ve IFRS ModülüOnline Banka Entegrasyonu
 • Otomatik Maliyetlendirme
 • Ay Sonu Kapanış Takvimi
 • Teminat Mektubu Takibi
 • Doğrudan Tahsilat Sistemi ve IFRS ModülüÖdeme E-İmza Entegrasyonu
 • Üretim Sabit/Değişken Maliyet Dağıtım
 • Kargo Firma Entegrasyonları
 • PTT UETS Entegrasyonu
 • Yemek Kartı Firma Entegrasyonları
 • Tazminat Takibi
 • Damga Vergisi Takibi
 • Temlik Takibi
 • Kredi Kartı Satış Aktarımları
 • Banka Ödeme Gönderimi / Talimat Hazırlama
 • ATP Digital ERP, CRM ve BI Bakım ve Destek Hizmetleri

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek