ATP Tradesoft

Finansın Dönüşümünü Sağlayan Güvenilir Yazılım Ortağınız!

Tradesoft, servis odaklı yazılım mimarisiyle finans sektörüne özel esnek ve ölçeklenebilir iş çözümleri geliştiriyor. Çok katmanlı aracı kurum, fon ve portföy yazılımlarıyla sektörün dönüşümüne öncülük ediyor.

1997
26 yıllık deneyim
33
Kurumsal müşteri
%44
BİST işlem hacmi
300+
Robotik süreç sayısı

Akıllı Finans Çözümleri

XPMS Yeni Nesil İşlem Platformu

Fon performansını ölçme ve karşılaştırma konusunda pazardaki en gelişmiş araçlara sahip olan XPMS ile tek platform üzerinden birden fazla aracı kuruma emir iletilebiliyor.

In-Memory Mimarisi ile Güvenirlik

XFront, saniyede 5.000 emri işleme kapasitesi ile finans sektörü başta olmak üzere hız hassasiyeti yüksek ve işlem yapısı karmaşık sektörler için tasarlanmış etkileyici bir yazılım çözümüdür.

Parmaklarınızın Ucundaki Yatırım Aracı

Türkiye’de yüzbinlerce yatırımcının kullandığı mobil uygulama ve web sitelerimizde, para transferleri, fon alımı gibi bir aracı kurumun müşterilerine sunabileceği tüm fonksiyonlar sağlanıyor.

Tekrar Eden İşlerinizi Robocan'a Devredin

Tüm operasyonel iş süreçlerini Robocanlar analiz ediyor, optimize ediyor ve otomatikleştiriyor. Böylece artan operasyonel iş yükünü azaltarak karlılığa katkıda bulunuyor.
Röportaj

GOL: Türkiye'nin ilk Finansal SuperApp'i

B2C Çözümleri Direktörümüz Ülkü Güveli ve Global Menkul Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Veli Gürkan Kızılgüneş, İskender Ada’nın sunduğu Dijital Finans Programına konuk oldu ve GOL hakkında konuştu.

Uçtan Uca Çözüm Portföyümüz

Referanslarımızdan Bazıları

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek