ATP Tradesoft

Finansın Dönüşümüne Öncülük Eden Stratejik BT İş Ortağınız!

ATP Tradesoft, servis odaklı mimarisiyle finans sektörüne özel çok katmanlı, esnek ve ölçeklenebilir platformlar geliştiriyor. Aracı kurum, fon ve portföy yazılımlarındaki kapsamlı teknik yetkinliği, dikey uzmanlığı ve yenilikçi yaklaşımıyla sektörün dönüşümüne öncülük ediyor.

1997
27 yıllık deneyim
35
Kurumsal müşteri
%46
BİST işlem hacmi
300+
Robotik süreç sayısı

Adreslediğimiz Finans Sektörü Problemleri

Milisaniyeye Karşı Verilen
Yarış

Tradesoft, In-Memory mimarisine dayalı sağlam altyapısıyla milisaniyeye karşı yarışan finans sektöründe en karmaşık işlemleri kolayca gerçekleştiriyor. Saniyede 5.000'in üzerinde emri uyumluluk kurallarına göre işleyerek imkânsızı başarıyor.

Artan Sayıda Yeni Yatırım Aracı ve Platform

Fon performansını ölçme ve analiz etme konusunda pazardaki en gelişmiş araçları geliştirmiş bulunan Tradesoft, artan sayıdaki yatırım aracı ve platformu tek arayüzde buluşturuyor. Tek arayüz üzerinden birden fazla aracı kuruma emir iletiyor.​

Beklentileri Her Geçen Gün Artan Müşteriler

Tradesoft, müşterilerinize tüm yatırım araçlarını tek bir platformda sağlıyor. Geliştirdiği mobil ve süper uygulamalarla beklentileri her geçen gün artan müşterilerinize daha yenilikçi ve kapsamlı hizmetler tasarlamanıza imkân veriyor. ​

Nitelikli İnsan Kaynağı Bulma Güçlüğü

Tradesoft tüm iş süreçlerinizi sahip olduğu dikey uzmanlıkla analiz ediyor. Geliştirdiği RPA uygulamalarıyla 1.500'den fazla operasyonel süreci otomatikleştirerek ekibinizin daha stratejik konulara odaklanmasını mümkün kılıyor.
Röportaj

GOL: Türkiye'nin ilk Finansal SuperApp'i

B2C Çözümleri Direktörümüz Ülkü Güveli ve Global Menkul Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Veli Gürkan Kızılgüneş, İskender Ada’nın sunduğu Dijital Finans Programına konuk oldu ve GOL hakkında konuştu.

Uçtan Uca Çözüm Portföyümüz

Referanslarımızdan Bazıları

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek