Tradesoft XFRONT

Ana SayfaATP TradesoftTradesoft XFRONT

Tradesoft XFront finans sektörüne teknolojinin gücünü katıyor

Operasyonel Veritabanı Yönetim Sistemi (In-Memory Database OMS) mimarisinin gücü kullanılarak geliştirilen Tradesoft XFront, finans sektörü başta olmak üzere, hız hassasiyeti yüksek ve işlem yapısı karmaşık sektörler için tasarlanmış etkileyici bir yazılım çözümü sunuyor.

Tradesoft XFront, işletmelerin mevcut altyapılarını koruyarak, daha verimli ve yenilikçi bir şekilde çalışmalarını sağlıyor. Mevcut sistemlere, iş yapış şekillerine, kullanıcı alışkanlıklarına ve arayüzlere dokunmadan, kurumlara hız, güvenilirlik ve esneklik kazandırıyor. İşletmelerin değişen gereksinimlere hızla adapte olmasına olanak tanırken, veriler bellekte tutulduğundan, veri bütünlüğünü artırıyor, hata olasılığını azaltıyor.

Hız ve işlem kapasitesinde öncü

İleri teknolojiye sahip altyapısıyla durağan ve ölçeklenebilir performans sunan XFront, yüksek hız ve işlem kapasitesiyle dikkat çekiyor. Rakip sistemlerle de entegre olabilen XFront, yük devretme (failover) ve yedekleme desteği gibi güçlü özelliklerle kesintisiz hizmet sunuyor.

Tüm kanallar ve mevzuatla uyumlu

Tüm kanallarla uyumlu olan XFront, operasyon sisteminde bağımsız çalışma olanağı tanıyor. Mevzuata tam uyumlu risk kontrolleri gerçekleştirerek işlem güvenliği sağlıyor. Kompleks emir tiplerini desteklerken, Algo Emir için altyapı oluşturuyor. İleri düzey emirlerinn en kolay şekilde yönetimini gereçekleştiriyor.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek