Altibase

Yenilikçi Veritabanı Yönetimi ve İş Zekası Çözümleriyle İşinizi Güçlendirin

Altibase, veritabanı yönetimi ve iş zekası alanında öncü bir çözüm sağlayıcıdır. İnovasyon, yüksek performans ve güvenilirlikle donatılan firma, işinizin veri tabanlı operasyonlarını mükemmelleştirmenize yardımcı olur. Hızlı ve ölçeklenebilir veritabanı çözümleri ile iş süreçlerinizi optimize eder ve veri yönetimini kolaylaştırır.

Altibase’in güvenlik ve dayanıklılık özellikleri, işinizi korur ve verilerinizin güvenliğini sağlar. Yedekleme, veri bütünlüğü ve hızlı veri kurtarma gibi özelliklerle, iş sürekliliğinizi güvence altına alır ve riskleri en aza indirirsiniz. Uygulamanın özelleştirilebilir ve kullanıcı dostu arayüzü, veri yönetimini kolaylaştırır ve işinizin veri varlıklarını daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlar. Veri analitiği, raporlama ve iş zekası araçlarıyla, verilerinizden anlamlı bilgiler elde edersiniz.

Altibase’in veri tabanı yönetimi ve iş zekası alanındaki hizmetlerini kullanan ATP’yi tercih ederek alanınızda öncü olun. İnovatif yaklaşımı ve yüksek performanslı çözümleriyle Altibase ve ATP, size rekabet avantajı sunacak ve işinizin büyümesini destekleyecek.

Geniş Kapasite

Altibase, hem yüksek yoğunluklu veri işleme için bellek tabanlı bölümü hem de geniş depolama kapasitesi sunan disk tabanlı bölümü ile hibrit bir veritabanı yönetim sistemidir.

Kolay Bir Sistem

Esnek, gelişmiş, ilişkisel ANSI SQL uyumlu ve ACID uyumlu. Kolay taşınabilir. Tüm donanım ve işletim sistemleriyle çalışabilir ve tamamen lisanslı.

Maliyetleri Düşürün

Maliyetleri azaltın, mevcut veritabanı yöneticileri koruyun. Bellek ve disk tabanlı veritabanlarını tek bir lisansla kullanarak donanım ve yazılım giderlerini düşürün.

Riski Azaltın

23 yılı aşkın kurumsal veri tabanı deneyimi ile, 650'den fazla kurumsal müşteriye hizmet verildi. Siz de bu sayede binlerce yükleme dağıtımının rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek