BT Destek Hizmeti

Ana SayfaBT HizmetleriBT Destek Hizmeti

BT ihtiyaçlarınız için analiz, yerinde ve uzaktan destek hizmetleri alın

İş sürekliliğini sağlamak, iş akışlarını güvenli hale getirmek ve bulut hizmetlerini efektif kullanmak başta olmak üzere birçok aşamada kurumsal BT / IT Destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Analiz, Yerinde Destek ve Uzaktan Destek olmak üzere 3 farklı başlıkta listelediğimiz IT destek hizmetlerini istediğiniz yerden, istediğiniz anda, kendi belirleyeceğiniz bütçelerle kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

ATP’nin IT Destek Hizmetlerinden yararlanın

İş sürekliliğini ve bilgi güvenliğini sağlamak için BT altyapısının daima kontrol altında tutulması gerekir. Karşı karşıya kalınabilecek güvenlik tehditleriyle mücadele edebilmek, gerekli olan tüm güvenlik önlemlerinin alınmasıyla mümkün olur. ATP’nin analiz hizmetleriyle BT altyapınızı güvenlik risklerine karşı altyapı ve süreç perspektiflerinden uçtan uca inceleyip gerekli önlemleri hızla hayata geçirebilirsiniz.

BT Altyapı Analizi

BT Süreçler Analizi

AS/IS ve TO/BE Analizi

ATP’nin IT destek ve danışmanlığı hizmetleriyle veri depolama, iş sürekliliği, altyapı gibi güvenlik riski taşıyabilecek süreçleri hem yerinde hem de uzaktan izleyebilirsiniz. BT mimarisini analiz edebiilir, kişisel verilerin ve şirket BT altyapısının uçtan uca güvenli hale getirilmesi sağlayabilirsiniz.

Son Kullanıcı Desteği

Sunucu Sistemleri

Veri Depolama ve Yedekleme

Sanallaştırma

Bulut Bilişim

İş Sürekliliği / Felaketten Kurtarma

Bütünleşik İletişim ve Mesajlaşma

Orta Katman ve Veri Tabanı

Fiziksel Altyapı

Ağ ve Güvenlik Sistemleri

Dijital dönüşüm, süreç verimliliğini artırsa da güvenlik risklerini çoğaltıyor. Kötü niyetli kişilerin faydalanabileceği tüm güvenlik risklerinin bertaraf etmek için, ATP’nin IT destek hizmetleri kapsamında yerinden destek kategorisindeki tüm hizmetlere, uzaktan da erişebilirsiniz.

Son Kullanıcı Desteği

Sunucu Sistemleri

Veri Depolama ve Yedekleme

Sanallaştırma

Bulut Bilişim

İş Sürekliliği / Felaketten Kurtarma

Bütünleşik İletişim ve Mesajlaşma

Orta Katman ve Veri Tabanı

Fiziksel Altyapı

Ağ ve Güvenlik Sistemleri

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Start typing to see you are looking for.