ATP Zenia ile konuk ağırlama sektörünün geleceğine bugünden hazır olun

ATP olarak Zenia markamızla konuk ağırlama sektörü için teknoloji çözümleri geliştiriyoruz. Restoran POS, kiosk, restoran yönetimi ve çok kanallı sipariş yönetimi çözümlerimizle restoranınızın ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri uçtan uca sunuyoruz. İşletmenizin dijital dönüşüm yolculuğu sırasında ihtiyaç duyduğu stratejik BT ortaklığını sağlayarak işletmenizi geleceğe bugünden hazır hale getiriyoruz.

Adreslediğimiz Konuk Ağırlama Sektörü Problemleri

Artan müşteri
beklentileri

Zenia, beklentileri sürekli artan müşterilerinize mükemmel bir deneyim sunmanıza ve müşteri etkileşimini artırmanıza katkıda bulunur.

Sürekli optimizasyon gereksinimi​

Zenia’nın sektöre özel BT çözümleri, operasyonel mükemmelliği korurken sürekli olarak verimliğinizi optimize etmenin yeni yollarını keşfeder.​

Doğru ve hızlı karar verme ihtiyacı

Zenia, operasyonel verilerinizi işleyerek, karar verme süreçleriniz için size iyileştirilmiş iç görüler ve objektif girdiler sağlar.

Nitelikli insan kaynağı bulma güçlüğü

Zenia, çalışan motivasyonunu ve performansını artırarak insan kaynağınızın mevcut niteliklerinden yararlanma yeteneğinizi geliştirir.

Zenia Kurumsal POS

Konuk ağırlama sektörü (HOSPITALITY) büyük dönüşümlerin eşiğinde. Müşteri beklentileri sürekli olarak artıyor ve değişiyor. Müşterilerin fiyat hassasiyeti, fiyat etiketi üzerinde sadece küçük değişikliklere izin veriyor. Zorlayıcı faktörler, mükemmellik kültürü yaratmayı ve sürdürmeyi zorlaştırıyor. Rekabet, işletmeleri doğru verilere ve rafine analizlere dayalı olarak hızlı tepki vermeye zorluyor. Artan müşteri beklentileri ve zorlayıcı faktörlere rağmen, nitelikli insan kaynağı bulmak, motive etmek ve elde tutmak her geçen gün daha da zorlaşıyor.

Konuk ağırlama için uçtan uca BT çözüm portföyümüz ve uygulamalı dikey deneyime sahip profesyonellerden oluşan özel ekibimizle, işletmelerin hızla değişen rekabet ortamında müşteri, üretkenlik, mükemmellik, karar verme ve insan odaklı olmalarına yardımcı oluyoruz.

Zenia ile, her şey mümkün!

Rakamlarla Zenia Kurumsal POS

Zenia Uçtan Uca Konuk Ağırlama Çözüm Portföyü

Zenia, konuk ağırlama sektörüne özel olarak geliştirdiği yeni nesil teknolojilerle kurumsal işletmelerin müşterilerine mükemmel bir deneyim sağlamalarına öncülük ediyor. Zenia sistemlerini kullanan restoranlar üretkenliği ve operasyonel mükemmelliği devamlı optimize etmenin yeni yollarını analiz edebilir, anlayabilir ve keşfedebilirler. Zenia çözümleri ile işletmeler tamamen insan odaklı hale geliyor.

Dünyanın Önde Gelen Restoran Markaları Zenia’ya Güveniyor

Bizimle İletişime Geçin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis nec ultricies sapien, ut condimentum dui. Vestibulum id augue nisl. Nunc efficitur volutpat enim

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek