Global Technology Platform (GTP)

Ana SayfaATP TradesoftGlobal Technology Platform (GTP)

Tradesoft GTP ile menkul kıymet işlemlerinizi tek noktadan yönetin

Tradesoft GTP (Global Technology Platform), sermaye piyasalarında faaliyet gösteren aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, fon yönetim şirketleri ve bankalar için tasarlanmış kapsamlı bir yazılım platformu sunuyor. Esnek ve modüler bir mimari üzerinde çalışan bütünleşik, çok kanallı ve uçtan uca kurumsal yazılım çözümlerinden oluşuyor.

Tradesoft GTP ile birden fazla menkul kıymet türüne ait işlemlerin operasyon, emir ve risk, müşteri ve hesap, muhasebe ve raporlama gibi tüm aşamalarını tek noktadan yönetebilirsiniz. Müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan GTP Brokerage, GTP PMS, GTP FON gibi çözümlerle operasyonlarınızı daha verimli hale getirebilir, işlem süreçlerini otomatikleştirebilir ve müşteri deneyimini iyileştirebilirsiniz.

Yerel mevzuata ve uluslararası standartlara uyumlu olan Tradesoft GTP, kurumların görev ve zaman bazlı kritik işlemleri gerçekleştirebilmeleri için gerekli denetim, güvenlik ve performansı sağlıyor. Böylece kurumların yasal düzenleme ve standartlarla uyumlu şekilde faaliyet göstermesi ve müşteri güvenini kazanması mümkün oluyor. Tradesoft GTP ile işlemler etkin bir şekilde yönetilirken, verimlilik de artırılıyor.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek