Mobil Cihaz Yönetimi (MDM)

Ana SayfaATP ZeniaMobil Cihaz Yönetimi (MDM)

Zenia Mobil Cihaz Yönetimi ile restoranınızda hizmet kalitesini artırabilirsiniz

Zenia Mobil Cihaz Yönetimi (mobile device management | MDM) çözümü, restoran sektöründe kullanılan Android tabanlı cihazların yönetimi için geliştirilmiş web tabanlı bir uygulama sunuyor. Zenia ile sistemlerinize uzaktan erişebilir, uygulama yönetimi, kural oluşturma gibi işlemleri kolayca yapabilir, teknolojinin desteğiyle hizmet kalitenizi artırabilirsiniz.

Android cihazlarınızı etkili bir şekilde yönetmenizi sağlayan Zenia Mobil Cihaz Yönetimi ile restoran işletmenizin verimliliği artırabilir, iş süreçlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Cihaz Yönetimi

Android tabanlı cihazlara uzaktan erişebilir, uygulama yükleme ve silme işlemlerini uzaktan gerçekleştirilebilirsiniz. Ayrıca cihazları uzaktan yeniden başlatabilir ya da fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz.

Uygulama Kontrolü

Cihazlara uzaktan uygulama yükleyebilir veya mevcut uygulamaları kaldırabilirsiniz. Kiosk moduyla belirli bir uygulamanın dışındaki diğer uygulamaların kullanımını engelleyebilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği

Almanca, Çince, Fransızca, İngilizce ve İspanyolca seçenekleriyle, kullanıcılarınıza tercih ettikleri dilde iletişim ortamı sunabilirsiniz.

Yapılandırma Grupları

Cihazları, kullanıcıları ya da uygulamaları, farklı gruplamalar yaparak yönetebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol

Saniyeler içinde cihazlara uzaktan masaüstü erişimi sağlayabilirsiniz.

Kapsamlı Log Kayıtları

Kullanıcı işlemleri ve cihazlarınızla ilgili tüm detaylar güvenli bir şekilde kaydedildiğinden, geçmişe dönük loglar sayesinde süreçleri daha iyi yönetebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek