Özel Çözümler

Ana SayfaATP DigitalÖzel Çözümler

ATP’den Özel Çözümler: Portal, e-Sipariş, Sanal POS, Online Tahsilat

Türkiye’nin ilk Microsoft iş ortaklarından ATP, Microsoft Dynamics 365 Business Central altyapısı üzerine kurduğu ATP Digital Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) aracılığıyla özel çözümler sunuyor. ATP ile çalışarak portal çözümlerinden e-siparişe, satın alma talep yönetiminden banka çözümlerine, online tahsilattan sanal POS entegrasyonuna ve daha fazlasına özel çözümler kapsamında ulaşabilirsiniz.

Performansı artırmaya odaklanan, güçlü ve genişleyebilen altyapısıyla sürekli geliştirilebilen özel çözümler, ERP sisteminizle tam entegre çalışabiliyor. ATP özel çözümleriyle tedarik zinciri, satın alma, online tahsilat ve finans yönetimi süreçlerini kolaylaştırabilirsiniz.

ATP’nin geliştirdiği size özel çözümlerle tanışın!

Portal Çözümleri

ATP Portal Çözümleri ile kurumsal bilginin paylaşımı, şirket içi kaynakların yönetimi, iç ve dış müşterilerin ve iş ortaklarının bilgilerine erişimin sağlanması, süreçlerin elektronik ortama taşınması gibi çalışanların ihtiyaç duyduğu temel fonksiyonların yerine getirilmesi mümkün oluyor. Şirket içi uygulamalardan beslenerek iş akışlarını daha otomatik hale getiriyor. Zamandan tasarruf sağlamada ve ortak bir şirket kültürü oluşturmada aktif rol oynuyor.

Satın Alma Talep Yönetimi

ATP Satın Alma Talep Yönetimi çözümü, tedarik zinciri dayanıklılığının öne çıktığı bir dönemde her ölçekten işletmenin dijital dönüşüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir çözüm sunuyor. Satın alma departmanlarının talep yönetimini tek platformdan yürütmesine olanak tanıyor. Satın alma sorumlusunun teklif, sipariş ve fatura onay aşamalarını kontrol etmesini ve izlemesini kolaylaştırıyor. ERP yazılımına entegre edilebiliyor, esnek altyapısıyla satın alma departmanları, tüm satın alma ve talep yönetimi iş akışlarını yönetebiliyor.

E- Sipariş

ATP e-Sipariş çözümü, satış performanslarını artırmaya odaklanıyor. Ürün ve hizmet satış ve sipariş süreçlerini dijital ortama taşıyor. Online satış artırma hedeflerine hızla ulaşmaya yardımcı oluyor. ERP sistemi ile tam entegre çalışarak esnek bir platform sunuyor. Sürekli online satış yapılabilmesini sağlayan altyapısıyla geliştirilmeye ve özelleştirilmeye uygun bir platform sunuyor.

ATP Banka Çözümleri ile ticarette bir adım öne geçin!

ATP’nin ERP altyapısı üzerinde geliştirdiği Banka Çözümleri ile Online Tahsilat ve Sanal POS Entegrasyonu çözümlerinden yararlanın. İşletmelerin POS makinesi taşımadan akıllı telefon ve tablet kullanarak sahada tahsilat işlemi yapabilmelerine olanak tanıyın. Entegre sistemler ve merkezi panellerle tahsilat süreçleri üzerindeki hakimiyeti artırın.

Sanal POS Entegrasyonu

Sanal POS entegrasyonunu ATP ile tamamlayan e-ticaret siteleri, kredi kartlarından ödeme almayı hızlı, kolay ve güvenli hale getiriyor. Sanal POS kurulumuyla oluşturulan ödeme noktası, kullanıcı verilerinin güvenle saklandığı bir altyapıyla beraber geliyor.

Online Tahsilat

Online tahsilat ya da diğer adıyla e-Tahsilat ile ERP çözümüyle entegre çalışan banka hesap hareketleri anlık olarak tek bir panelden ve tek ekrandan yönetilebiliyor.

ATP, tesis ve müşteri ilişkileri yönetiminde yenilikçi ürünler sunuyor!

Kira Yönetimi Uygulaması

Alışveriş merkezleri ya da büyük perakende zincirleri gibi çok sayıda mülk için kira takibi yapmak zorunda olan şirketler, ATP tarafından geliştirilen Kira Yönetimi Uygulaması ile ödeme ve kira bedeli takibini dijital ortama taşıyor. Böylece evrak işleri en aza iniyor, herkes işini geliştirmeye odaklanıyor.

ATP Depo Yönetimi

ATP Depo Yönetimi, depo ve tesis yönetimi uygulamalarının tek elden kusursuz yönetilmesi için tüm çözümleri sunuyor. Bu sayede  şirketler, tesis yönetim hizmetlerini tek bir platformdan planlayabiliyor. Üretim, dağıtım ve perakende sektörlerindeki depo süreçlerini yürütüyor, tesis ihtiyaçlarını kontrol ediyor.

Invest2CRM Çözümü

Finans sektöründen kuruluşların müşteri ilişkileri yönetimine yönelen ilk ve öncü ürün konumundaki Invest2CRM, yatırım ve portföy şirketlerine, müşterilerini daha iyi anlama ve müşteri ilişkilerini daha güçlü bir şekilde yönetme olanağı tanıyor.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Start typing to see you are looking for.