Zenia Destek Merkezi

Ana SayfaATP ZeniaZenia Destek Merkezi

Zenia Destek Merkezi ile uzaktan erişimi kolaylaştırın

Web tabanlı bir uygulama olan Zenia Destek Merkezi, restoran işletmelerinin Windows ve Linux tabanlı cihazlarına hızlı ve güvenli uzaktan erişim imkanı sunuyor. Bu platform sayesinde izleme dosya transferi, uzaktan erişim gibi işlemler kolayca gerçekleştirilebiliyor. Çoklu dil desteği iletişimi özgürleştirirken, kapsamlı log kayıtları iş süreçlerinin daha iyi yönetilmesini sağlıyor.

İşletmenizin verimliliğini artırmak ve sorunları anında çözmek için tasarlanan Zenia Destek Merkezi ile teknolojik süreçleri kolayca yönetebilirsiniz.

İzleme (Monitoring)

Cihazlarınızın anlık durumunu takip edebilir, çevrimiçi (online) ve çevrimdışı (offline) durumları ve CPU değerlerini anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Dosya Transferi (FTP)

Belirlediğiniz gün ve saatlerde dosyalarınızı kolayca transfer edebilirsiniz. Acil durumlarda anlık dosya transferi yapabilir, tek tek veya toplu dosya gönderimi seçenekleriyle işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Uzaktan Erişim (Remote Access)

Cihazlarınıza saniyeler içinde uzaktan erişebilir, iş akışınızı kesintiye uğratmadan sorunları hızla çözebilirsiniz.

Script İletişimi

Windows cihazlarınıza uzaktan komutlar göndererek işleri hızlandırabilir, cihazlarınızdaki komutları anlık olarak iletebilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği

Almanca, Çince, Fransızca, İngilizce ve İspanyolca seçenekleriyle, kullanıcılarınıza tercih ettikleri dilde iletişim ortamı sunabilirsiniz.

Kapsamlı Log Kayıtları

Kullanıcı işlemleri ve cihazlarınızla ilgili tüm detaylar güvenli bir şekilde kaydedildiğinden, geçmişe dönük loglar sayesinde süreçleri daha iyi yönetebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek