Palo Alto Next Generation Firewall

Ana SayfaAltyapı ve GüvenlikPalo Alto Next Generation Firewall

Palo Alto NGFW ile Güvenliğinizi Güçlendirin, Hassas Verilerinizi Koruyun

Palo Alto NGFW, kurumsal ağ güvenliğinin temel bir unsuru olarak hizmet verir. Gelişmiş trafiği denetler ve filtreler, ağınızı korur. Uygulama tabanlı kontroller, tehdit önleme ve kullanıcı kimlik doğrulama gibi özelliklerle hassas verilerinizi korur. ATP uzmanlarının koordinasyonunda güvenlik açıkları en aza indirilir.

Uygulama tabanlı kontroller, NGFW’nin en önemli özelliklerinden biridir. Bu özellik, ağ trafiğini uygulamalar düzeyinde denetleyerek, ağınızda hangi uygulamaların kullanıldığını ve bu uygulamaların nasıl kullanıldığını tespit eder. Böylece, belirli uygulamaların kullanımını sınırlayabilir veya engelleyebilirsiniz. Örneğin, sosyal medya veya dosya paylaşım uygulamalarını belirli bir kullanıcı grubuna veya belirli bir zamana sınırlayabilirsiniz.

Tehdit önleme (threat prevention), NGFW’nin güvenlik açıklarını en aza indirmeye yardımcı olan bir diğer önemli özelliktir. NGFW, güncel tehdit istihbaratı ve otomatik güncellemelerle donatılmış bir tehdit veritabanına sahiptir. Bu veritabanı, zararlı yazılımları, kimlik avı saldırılarını ve diğer güvenlik tehditlerini tespit etmek için kullanılır. NGFW, bu tehditleri tanımlayarak önlem alır ve ağınızı korur.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek