E-Defter

Ana SayfaE-Defter

Dijital E-Defter Uygulaması: Güvenli ve Hızlı Defter Tutma Çözümü

Vergi Usul Kanunu gereği tutulması zorunlu olan yevmiye defteri ve büyük defteri, ATP Digital’in Dijital E-Defter Uygulaması ile elektronik ortamda oluşturabilirsiniz. Bu uygulama, belirtilen format ve standartlara uygun olarak defterlerinizi dijital olarak tutmanıza imkan tanır. ATP Digital’in Dijital E-Defter Uygulaması, vergi uyumunuzun sağlanmasında size büyük bir kolaylık sağlar. Daha güvenli, daha pratik ve daha hızlı bir şekilde defterlerinizi tutun ve işletmenizin yasal gerekliliklere uyumunu sağlayın.

E-Defter Uygulamasının Özellikleri

Hızlı

E-Defteriniz kağıt defter süreçlerine göre çok daha hızlı oluşur, yazdırma ve noter onayı işlemleri de olmadığından zaman kaybı önemli ölçüde azalır.

Güvenli

Defterleriniz aynı zamanda bulut ortamında da saklanır. Fiziksel arşivleme yapılmadığından kaybolma, tahrip gibi sorunlar ortadan kalkar.

Dinamik

İstenilen yevmiye günlüğü veya istenilen hesaplardan dinamik kurulum ekranları sayesinde kolayca tanımlama yapılabilir.

Akıllı ve Takipçi Bir Uygulama

Dinamik e-defter kurulumları sayesinde istenilen günlükte kullanıcılara e-defter ile ilgili yasal olarak doldurulması gereken tüm alanları doldurtabilirsiniz. Sistem eksik bilgili kayıt yapılmasının önüne geçer.

Raporlama

ATP Digital ERP (Microsoft Navision/BC) ile entegre çalışarak, verilerinizi toplar ve dinamik raporlar üretebilirsiniz. Bu raporlar sayesinde yasal gerekliliklere uygunluğunuzu kontrol edebilir ve kullanıcı hatalarını önleyebilirsiniz. Dijital E-Defter Uygulaması, defterinizi denetlemek ve gerektiğinde düzeltmeler yapmak için size kapsamlı bir araç sağlar.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek