E-Fatura & E-Arşiv

Ana SayfaE-Fatura & E-Arşiv

E-Fatura ve E-Arşiv Fatura Çözümü: Kağıt Faturaların Yerini Alıyor, Doğayı Koruyor

Artık kağıt fatura dönemi geride kaldı! E-Fatura & E-Arşiv Fatura çözümü, elektronik bir fatura çeşidi olarak işlev görerek size kağıt fatura kullanımına alternatif bir seçenek sunuyor. Bu çözüm sayesinde faturalarınızı elektronik ortamda kolayca oluşturabilir ve Gelir İdaresi Başkanlığı üzerinden alıcı ve satıcıya iletebilirsiniz. E-Fatura & E-Arşiv Fatura çözümü ile işletmenizin fatura süreçlerini modernize edin ve kağıt kullanımından kurtulun. Daha pratik, çevre dostu ve hızlı bir şekilde faturalarınızı yönetin!

Hızlı

Faturanın gönderimi ve alımı yaklaşık 10 saniye kadar sürer ve yaklaşık 1 dakika sonra alıcının sistemlerine fatura düşmüş olur. Böylelikle faturanızı müşterilerinize anında gönderir, ödeme süreciniz kısalır ve ödemelerinizi hızlıca alabilirsiniz.

Toplu Yazdırma İmkanı

Gelen ve giden faturaları toplu yazdırma özelliği ile vereceğiniz filtreler ile topluca yazdırıp zaman kazanabilirsiniz.

Bağımsız

Herhangi bir adaptör ve aracı bir portal yardımı olmadan tüm işlemlerinizi ATP Digital ERP (Microsoft Navision/BC) ’dan yapmanıza imkân sağlar.

E-posta Seçeneği

Giden ve gelen faturaları istenilen adreslere gönderir ve size mail ile fatura hareketlerini haber veririz.

Güvenli

Faturalarınız şifreli olarak gönderilir ve alınır. Bulut ortamında saklanır.

Ekonomik

Aylık fatura gönderimi başına göre fiyatlandırma yapılır. Kullandığınız kadar ödersiniz. Kağıt fatura sürecine göre oldukça ucuzdur.

Mali Mühür Bağımsız

Mali mühür kullanım gereksinimiz yoktur. Entegratör firma imzalama işlemlerini sizin adınıza yapıyor. Mühür şifre derdiniz olmaz. İmzalama için JAVA sürüm sorununuz olmaz.

Dinamik

Fatura bilgileri ATP Digital ERP (Microsoft Navision/BC)’e entegre edildiğinden dolayı, bu datalar üzerinden istenilen dinamik raporlar ve geliştirmeler yapılabilir. Otomatik gelen faturaları kayıtlama, fatura içerisinde anahtar kelime uyarısı, yüksek tutar uyarısı gibi birçok seçenekte mevcut.

Erişim Kolaylığı

Portal ve adaptör bağımsız bir uygulama olduğu için faturalarınıza ATP Digital ERP (Microsoft Navision/BC) üzerinden ulaşmanız çok kolaydır. Arşiv için ayrı bir ekran tasarımımız olsa bile sistemdeki işlenmiş faturalar üzerinden bile arşiv bölümüne kullanmadan faturalarınıza hızlıca erişebilirsiniz.

Kullanıcı Fatura Erişim Kontrolü

Gelen faturalar için satıcı bazında personel tanımlaması yaparak sadece ilgili personelin kendi müşteri/satıcılarını görmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz kadar anahtar kullanıcınıza da faturaları ilgili personele yönlendirmesini sağlayabilirsiniz.

Opsiyonel Bekletme Özelliği

Gönderdiğiniz faturaları hemen göndermek zorunda değilsiniz. Faturanızı ister 30 dakika ister 2 gün bekletebilirsiniz. Acil faturalarınızı da bu süreçten çıkararak gönderme imkanınız da mevcut.

Raporlama

Fatura dataları ATP Digital ERP (Microsoft ATP Digital) (Microsoft Navision/BC) içerisine entegre edilebildiği için istediğiniz raporlama özellikleri ile çalıştırılabilir. Hazır rapor şablonlarından kullanabilir veya yenilerini isteyebilirsiniz.

Detaylı Arama özelliği

Gelen ve giden faturalar ATP Digital ERP (Microsoft Navision/BC)’de satır ve notlar detayına kadar tutulur. İstediğiniz alanda istediğinizi bilgiyi faturaların içerisinde aratabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek