E-İrsaliye

Ana SayfaE-İrsaliye

Ekonomik ve Hızlı E-İrsaliye

E-İrsaliye, kağıt irsaliye yerine kullanılabilen ve dijital ortamda düzenlenen elektronik bir belgedir. Sevk irsaliyesi kullanan firmalar kağıt olarak irsaliye düzenlerken e-irsaliyeye geçiş yapan firmalar ise dijital ortamdan Gelir İdaresi Başkanlığı vasıtasıyla irsaliyelerine ulaştırabilirler.

E-İrsaliye Çözümünün Özellikleri

Ekonomik

Aylık irsaliye gönderimi başına göre fiyatlandırma yapılır. Kullandığınız kadar ödersiniz. Kağıt irsaliye sürecinin gereklilikleri nedeniyle nokta vuruşlu pahalı yazıcılar ve sürekli formlar kullanılması zorunlu olmadığından oldukça ucuzdur.

Hızlı

ATP Digital ERP (Microsoft Navision/BC), içerisindeki verileri aktarım ekranından kolay ve hızlı bir şekilde karşı tarafa iletir ve takibini gerçekleştirirsiniz.

Güvenli

İrsaliyeleriniz şifreli olarak gönderilir ve alınır. Bulut ortamında verileriniz saklanır.

Bulut

İrsaliyeleriniz bulut sisteminde 10 sene boyunca saklanır. Yedekleme ve arşivleme güvenle yapılmış olur.

E-posta Seçeneği

Giden ve gelen irsaliyeleri istediğiniz adreslere gönderir ve size mail ile irsaliye hareketlerinizi haber verir.

Sistemlerden Bağımsız

Herhangi bir adaptör ve aracı bir portal yardımı olmadan tüm işlemlerinizi ATP Digital ERP (Microsoft Navision/BC)’den yapmanıza imkân sağlar. ATP DIGITAL ERP sistemi ile entegre çalıştığından kullanıcıların bilgisayarlarına program yüklemesi de zorunlu değildir.

Mali Mühür Bağımsız

Mali mühür kullanım gereksinimiz yoktur. Entegratör firma imzalama işlemlerini sizin adınıza yapıyor. Mühür şifre derdiniz olmaz. İmzalama için JAVA sürüm sorununuz olmaz.

Dinamik

İrsaliye bilgileri ATP DIGITAL ERP sistemine entegre edildiğinden dolayı, bu datalar üzerinden istenilen dinamik raporlar ve geliştirmeler yapılabilir. Otomatik gelen irsaliyelerin kayıtlaması, irsaliye içerisinde anahtar kelime uyarısı, siparişlerle uyumlu olmayan irsaliyelerin uyarılması gibi birçok seçenekte mevcut.

Erişim Kolaylığı

Portal ve adaptör bağımsız bir uygulama olduğu için irsaliyelerinize ATP DIGITAL ERP üzerinden ulaşmanız çok kolaydır. Arşiv için ayrı bir ekran tasarımımız olsa bile sistemdeki işlenmiş irsaliyeler üzerinden bile arşiv bölümüne kullanmadan e-irsaliyelerinize hızlıca erişebilirsiniz.

Detaylı Arama özelliği

Gelen ve giden irsaliyeler ATP ERP’deki satır ve notlar detayına kadar tutulur. İstediğiniz alanda istediğinizi bilgiyi irsaliyelerin içerisinde aratabilirsiniz.

Raporlama

İrsaliye dataları ATP DIGITAL ERP içerisine entegre edilebildiği için istediğiniz raporlama özellikleri ile çalıştırılabilir. Hazır rapor şablonlarından kullanabilir veya yenilerini isteyebilirsiniz.

Opsiyonel Bekletme Özelliği

Gönderdiğiniz irsaliyeleri hemen göndermek zorunda değilsiniz. İrsaliyelerinizi ister 30 dakika ister 2 gün bekletip gönderebilirsiniz. Acil irsaliyelerinizi de bu süreçten çıkararak gönderme imkânınız da mevcuttur.

Kullanıcı Fatura Erişim Kontrolü

Gelen irsaliyeler için satıcı bazında konum kodu ve/veya personel tanımlaması yaparak sadece ilgili personelin kendi müşteri/satıcılarını görmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz kadar anahtar kullanıcınıza da irsaliyelerin ilgili personele yönlendirmesini sağlayabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek