BPM (Paperwork)

ERP entegrasyonlu Paperwork ile iş akışı yönetimini kolaylaştırın

Microsoft Gold Partneri ATP’nin Microsoft Dynamics 365 Business Central sistemi üzerinde inşa ettiği ERP yazılımı, iş akışı yönetimi konusunda fark yaratan uygulamalar sunuyor. Entegre çözümleriyle şirketlerin iş süreçlerinin, kolay kullanımlı bir iş akış yönetim sistemi üzerinden kontrolüne olanak tanıyor. Kurumsal yazılım ekosisteminin iş akışı yönetimi odaklı modüllerini kullanarak maliyetleri azaltırken verimliliği artırıabilirsiniz.

İş Akışı Yönetimi için yerli çözüm: PaperWork BPM

PaperWork BPM, ATP’nin satın alma, üretim, planlama, finans ve insan kaynakları (İK) gibi operasyonlarını yönetmeyi kolaylaştırıyor. Kurumsal kaynak planlama yazılımının içinde bir modül olarak yer alıyor, Dynamics 365 Business Central ERP ürününün ihtiyacı olan her türlü başlığın ERP ile entegre olarak PaperWork üzerinde, herhangi bir aracıya gerek kalmadan yönetilmesini sağlıyor.

D365 BC konnektörü sayesinde ERP sisteminden kolaylıkla veri alışverişinde bulunabilen PaperWork BPM, bu yönüyle dijital ortamda iş akışı yönetiminin merkezi oluyor. İş akışları ister ERP içinden istenirse de PaperWork’ün elektronik formlarından başlatılabiliyor.

İş Akışı Yönetimi’yle karmaşık süreçler kolaylaşıyor!

Gelişmiş iş akışı

PaperWork ile işler ne kadar karmaşık olursa olsun sürükle-bırak yöntemi kullanılarak süreç tasarlamak ve otomatize etmek kolaylaşıyor.

Gelişmiş elektronik form

Dijital çağa uygun olarak verimsiz kağıt formları ortadan kalkıyor. Form sihirbazı ile en karmaşık formlar bile kodlama olmadan tasarlanıyor.

Raporlama

PaperWork iş akışlarını ölçümlemek, sorunlu yerleri tespit etmek ve iyileştirmek için ihtiyaç duyulan tüm raporları sağlıyor.

İş akışı yönetiminde zaman, mekan, platform sınırlarını kaldırın!

İşlerinizi Android ve iOS platformlarından yönetin

PaperWork BPM, Android ve iOS uygulamaları ile önemli bilgileri, belgeleri otomatik olarak toplayıp belge yönetimini mobilde de yürütmek mümkün oluyor. Böylece belge ve dosyalara istenen yerden, istenen zamanda erişilebiliyor.

Entegrasyon seçenekleriyle platformlar arasındaki sınırları kaldırın

İş süreçlerinin uçtan uca dijital dönüşümü, tek bir partner tarafından hızlı bir şekilde yürütüldüğünden, her uygulamayla entegre çalışılabiliyor ve süreçler kesintisiz çalışır hale getirilebiliyor.

Outlook desteğiyle kullanıcı direncinden etkilenmeyin

Paperwork BPM, iş akışlarını, Microsoft Outlook içindeki uygulamalardan yönetme olanağı da sunuyor. Böylece kullanıcı direncini de ortadan kaldırıyor.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek