Forcepoint NGFW SD-WAN

Ana SayfaAltyapı ve GüvenlikForcepoint NGFW SD-WAN

ATP Digital’in güvenilir iş ortağı Forcepoint ile işinizi sağlama alın

Bütünsel bir güvenlik çözümüyle koruma kalkanınızı sağlamlaştırın! ATP Digital, Forcepoint işbirliğiyle müşterilerine güvenilir, etkili ve yenilikçi bir güvenlik çözümünü, en uygun lisans seçeneğiyle sunuyor. Böylece bütünsel bir yaklaşımla ağlarını, verilerini ve erişimlerini en üst düzeyde korumalarını, güvenlik politikalarını kolayca yönetmelerini ve güvenlik açıklarını önlemelerini sağlıyor.

Forcepoint One, kapsamlı bir güvenlik platformu ve farklı güvenlik bileşenlerini merkezi bir yönetim arayüzünde birleştiriyor. Ağ güvenliği, veri koruması, erişim yönetimi ve tehdit istihbaratı gibi alanlarda bütünsel bir yaklaşım sunuyor. Ayrıca, Zero Trust (Sıfır Güven) mimarisini benimseyen, web ve bulut üzerinde hassas verilerin ve fikri mülkiyetin çalınmasını veya kaybını oldukça zorlaştıran bir SASE (Secure Access Service Edge – Güvenli Erişim Hizmet Noktası) platformu olarak hizmet veriyor.

İkili doğrulamayla kuruma özel, dahili uygulamaları dışarıya açmaksızın, ZTNA (Zero Trust Network Access – Sıfır Güven Ağ Erişimi) hizmeti aracılığıyla güvenli ve kolay erişim sağlayan Forcepoint ile güvenlik politikalarınızı kolayca yönetebilir, güvenlik açıklarını önleyebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Start typing to see you are looking for.