Forcepoint One

Forcepoint One ile güvenlikte yenilikçi ve bütünsel bir yaklaşıma kavuşun

Güvenliği tek elden yönetin! Kapsamlı bir güvenlik platformu olan Forcepoint One, farklı güvenlik bileşenlerini merkezi bir yönetim arayüzünde birleştiriyor. Ağ güvenliği, veri koruması, erişim yönetimi ve tehdit istihbaratı gibi alanlarda bütünsel bir yaklaşım sunuyor. Zero Trust (Sıfır Güven) mimarisini benimseyen, tehditlere karşı tam koruma sağlayan, webde (SWG) ve bulutta (CASB) hassas verilerin ve fikri mülkiyetin çalınmasını veya kaybını önlemeyi kolaylaştıran bir SASE (Secure Access Service Edge – Güvenli Erişim Hizmet Noktası) platformu olarak öne çıkıyor.

İkili doğrulamayla kuruma özel, dahili uygulamaları dışarıya açmaksızın, ZTNA (Zero Trust Network Access – Sıfır Güven Ağ Erişimi) aracılığıyla güvenli ve kolay bir şekilde erişim sağlıyor. Şirketlerin güvenlik politikalarını kolayca yönetmelerine ve güvenlik açıklarını önlemelerine yardımcı oluyor. Kritik kurumsal varlıkları koruyarak, tehditlerle mücadele etmelerini ve verilerini güvenli bir şekilde yönetmelerini sağlıyor. Forcepoint One, kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş güvenlik özellikleriyle güvenlik çözümlerini kolaylaştırıp güçlendiriyor.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek