ATP Nav Kira Yönetim Sistemi

Ana SayfaATP DigitalATP Nav Kira Yönetim Sistemi

ATP Digital Navision Kira Yönetimi ile kiralama süreçlerinizi dijitalleştirin

ATP Digital Navision Kira Yönetimi uygulaması kiralama, satın alma, tesis ve faturalama yönetiminde her adımın kaydını tutabilecek güçlü çözüm sunuyor. Kiralama süreçlerindeki zorlukları aşarak büyümeye odaklanmanızı sağlıyor. İş süreçlerini kolaylaştırırken verimliliği artırıyor. Uçtan uca bir çözümle işletmelerin maliyetlerini optimize ediyor.

ATP Digital Navision Kira Yönetimi uygulamasının sunduğu avantajlar arasında kiralama anlaşmalarının takip edilmesi, satın alma işlemlerinin yönetilmesi, tesislerin kontrol altında tutulması ve faturalama süreçlerinin kolaylaştırılması yer alıyor. Böylece tüm kiralama işlemlerinin sorunsuz ve şeffaf bir şekilde yönetilmesi mümkün oluyor. ATP Digital’in yenilikçi platformu, kiralama süreçlerini dijitalleştirerek tam görünürlük sunuyor.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ile uyumlu çalışan ATP Digital Kira ve Tesis Yönetimi’nin Endüstri çözümleri sayesinde, iş, insan gücü kullanımı ve gelir yaratma gibi farklı alanlarda da alışveriş merkezi yönetiminin en küçük ayrıntılarını  kolayca yönetin.

Kira Yönetim Uygulaması Ürünlerimiz

Kira Yönetim Uygulaması Çözümleri Nelerdir?

Satınalma ve Envanter

Yönetimi Envanter kalemlerinin, envanter dışı kalemlerin, hizmet kalemlerine ait iş emrinin kaydını tutun. Malzemeler ve bitmiş ürünler için envanter durumuna gerçek zamanlı erişim kazanın ve eşzamanlı olarak sipariş, malzeme tedariği yönetimini sağlayın.

Raporlama ve Analiz

Ortak veri servisleri üzerinden toplanmış tüm süreçlere ait veriler ve Microsoft’un güçlü raporlama araçları sayesinde mevcut hazırlanmış raporlar kullanabilir veya kendi raporlarınızı küçük seanslar içerisinde oluşturabilirsiniz

Kiralama ve Müşteri Yönetimi

ERP ile en karmaşık kiralama senaryolarını, doluluk maliyet analizini, kira denetimini, kira ve artış hatırlatma, işletme gideri incelemesi, birim tahsis, yeni kiralama ve yeniden kiralama seçeneklerini yönetin.

Faturalama ve Finans Yönetimi

Finans departmanı, kiralama departmanı ile modülden gelen hesaplanmış ayrıntılar ile otomatik fatura oluşturabilme kabiliyeti sayesinde hızlı aksiyon alabilmekte ve muhasebeyle tam entegreli faturalama yönetimini sağlamaktadır.

Tesis Yönetimi

Kiracılarınızı ve mağazalarınızı takip edin! Hizmet süreçlerinizi kişiselleştirin. Bina hizmetlerini ve harici hizmet sağlayıcılarını oldukça basit bir şekilde uygulama üzerinden kontrol edin.

3. Part Entegrasyonlar

Dış kaynak hizmetlere ait tüm yazılım ve araçları sisteme kolayca entegre edin.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek