ATP Capital

Ana SayfaATP Capital

ATP Capital: İnovasyonun Gücüyle Ekosistemimizi Büyütüyoruz

Ekosistemimizi büyütmek, etki alanımızı genişletmek ve yeni girişimlere destek verebilmek için 2022 yılında, ATP Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı’nı (ATP Capital) kurduk. ATP Capital ile aktif faaliyette bulunduğumuz iş kollarına global ölçekte katkılar sağlayabilecek girişimci şirketlere ve yenilikçi teknolojilere yatırım yapmayı amaçlıyoruz.
Kurumsal tecrübelerimizi paylaşarak yatırım yapılan şirketlerin inovasyon hızını artırmayı ve pazarlardaki başarılarını desteklemeyi hedefliyoruz. ATP Capital için öne çıkan yatırım sahaları; robotik uygulamalar, ML, AI, mobil teknolojiler ve IoT şeklinde sıralanıyor. ATP Capital ilk yatırımını Tıkla Gelsin online yemek sipariş ve Fiyuu kurye teslimat platformlarını içeren AtaExpress ile gerçekleştirdi. Yapılan yatırımla beraber şirketin geri kalan paylarına sahip olma opsiyon hakkı da satın alındı. AtaExpress’te gerçekleştirilecek dönüşümle hizmet verilen marka sayısı, taşıma kapasitesi ve şirket değerini büyük ölçüde artırmayı amaçlıyoruz. Türkiye’deki yerel büyümeyi takiben uluslararası genişleme  bir sonraki adımımız olacak. 

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Start typing to see you are looking for.