E-Mutabakat

ATP deneyimi ve Microsoft ERP gücüyle e-Mutabakat’a geçin

e-Mutabakat’a Türkiye’deki ilk Microsoft iş ortaklarından ATP’nin BA/BS (bildirim alacak/bildirim satacak) mutabakatları ve cari hesap mutabakatları için Microsoft Dynamics 365 Business Central platformu üzerinde geliştirdiği çözümle geçebilirsiniz.

Cariler içinde tanımlanmış alacak vereceklerin dijital ortamda kolay, hızlı, güvenli ve hatasız olarak karşılaştırmasını sağlayan e-Mutabakat sistemi ile Gelir İdaresi Başkanlığının (GİB) kontrolündeki mutabakat süreçlerini hızlandırabilirsiniz. Mutabakat mektuplarınızın karşı tarafa elektronik ileti olarak gönderilmesini sağlayan ATP e-Mutabakat çözümü, Microsoft Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) entegrasyonu sayesinde mutabakatlara ilişkin tam hakimiyet sağlamanıza olanak tanıyor.

ATP'nin dikey uzmanlığı ve Microsoft ERP'nin gücüyle e-Mutabakat’a geçin

Hızlı

ATP ERP platformu üzerindeki e-Mutabakat ile sistem içindeki verilerinizi ay bazında tek seferde alarak hatasız ve hızlı bir analiz yapın. Mutabakat verilerinizi kolay ve hızlı bir şekilde karşı tarafa iletin, mutabakat mektuplarınızın geri dönüşlerini takip edin.

Güvenli

ATP online mutabakat sistemiyle karşı tarafa gönderdiğiniz cari ve BA/BS mutabakatlarını kaydedilen görüşmeler üzerinden izleyin. Mutabakatların geçmişe dönük kayıtlarını, güvenli bir biçimde arşivleyin ve ayrıntılı olarak raporlayın.

İzlenebilir

ATP e-Mutabakat sistemi üzerinden gönderdiğiniz mutabakatlar içinden istediğiniz döneme ait bekleyen, onaylanan veya reddedilen mutabakat işlemlerini adet ve tutar bazında anlık olarak görüntüleyin.

Aradığınız ekonomik, kolay ve dinamik e-Mutabakat çözümü ATP’de

Kullandığınız kadar ödeyin, tasarruf edin

ATP’nin karşı tarafa otomatik olarak mutabakat gönderimi yapan e-Mutabakat çözümüyle kağıt, yazıcı, telefon, kurye, posta ve arşivleme masraflarının yanı sıra zamandan ve operasyon maliyetlerinden tasarruf edin.

Mobil desteğiyle istediğiniz yerden erişin

Bulut tabanlı ATP e-Mutabakat hizmetiyle istediğiniz zaman, istediğiniz bilgisayar veya mobil tabletten e-Mutabakat sistemine erişin.

Mutabakatsızlık durumlarında uygulamadan mesajlaşın

ATP e-Mutabakat’la gönderilen BS ve cari hesap mutabakatlarına ilişkin mutabakatsızlık durumlarında, uygulama içinde çalışan online mesajlaşma özelliği ile karşı tarafla daha dinamik ve verimli iletişim kurun.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek