Yatırım ve Finans için Kanal Uygulamaları

Ana SayfaATP TradesoftYatırım ve Finans için Kanal Uygulamaları

Trading System

Trading System, borsa profesyonelleri ve aracı kurum çalışanları için hızlı ve verimli bir şekilde finansal piyasaya erişim imkanı sunmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcıların günlük işlem yapmada başarılı olabilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm fonksiyonları ve özellikleri sağlar. Hızlı karar verme ve gerçek zamanlı işlem gerçekleştirme imkanı sunan platformumuz, profesyonellerin piyasada etkili bir şekilde hareket etmeleri için güvenilir ve verimli bir yol sunar.

MAGE™

BIST Doğrudan Piyasa Erişimi (DMA), yerli/uluslararası kurumsal ve özel müşterilerimize FIX, OUCH ve ITCH protokol altyapısıyla hızlı, verimli ve esnek piyasa erişim imkanı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Gelişmiş teknik altyapısıyla müşterilerimizin hızlı ve bilinçli kararlar alabilmesine olanak tanırken yüksek işlem hacmine sahip piyasa ortamında avantaj sağlar.

HCP™

HCP API, uygulamalarınızın mobil, web ve Windows platformlarında sorunsuz çalışmasını sağlar ve iç ve dış sistemlerle kolayca entegre olmasını sağlar. Bu güçlü API sayesinde işletmenizin verimliliği ve etkileyiciliği artar.

GTP TEST OTOMASYON SERVİSİ

GTP Test Otomasyon Servisi, yeni sürümler ve kurum bazındaki özelleştirmelerin etkilerini hızlı ve sağlıklı bir şekilde test etmek için özel bir test ortamı ve yüzlerce tanımlanmış test senaryosu sunmaktadır. Bu senaryo testleri GTP, sanal şube ve mobil uygulamaları ile her kuruma özel olarak geliştirilmiş fonksiyon setlerini içermektedir.

Bu test otomasyon servisi sayesinde aşağıdaki avantajlara sahip olabilirsiniz:

  • GTP uygulamasının günlük işlerinizi etkileyebilecek önemli fonksiyonlarının etkilerini önceden tespit ederek hata riskini minimize etme imkanı
  • Sürekli kullanıcı kabul testi yapan personelin tekrarlar nedeniyle test kalitesinin düşmesi ve eksiksiz kontrollerin yapılmaması riskini ortadan kaldırma
  • Kullanıcı kabul testlerinin sonuçları için gereken test kanıt dokümanlarının ve raporların otomatik olarak oluşturulması
  • Manuel testlere göre daha az maliyetli ve verimli bir test süreci

 

Tradesoft’un test otomasyon servisi, müşterilerimize daha sağlam ve güvenilir bir platform sunarak işlerini daha verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanımaktadır.

AlgoCan

AlgoCan, algoritmik hisse senedi işlemleri platformu, Borsa Istanbul’da TWAP (time-weighted average price) ve VWAP (Volume Weighted Average Price) alım satım emirlerini en kolay ve etkili bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. AlgoCan sayesinde hisse senedi işlemlerini daha verimli bir şekilde yönetebilir ve piyasadaki ihtiyaçlara uygun emirlerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz. Tradesoft’un yenilikçi yaklaşımı ve sürekli geliştirme çalışmalarıyla AlgoCan, size en iyi deneyimi sunmayı hedefler.
Siz de AlgoCan ile finansal piyasalarda başarıya doğru adım atın.

Uçtan uca iş çözümlerimizle organizasyonunuzu daha esnek, çevik ve inovatif hale getirin.

Microsoft Power Platform
Microsoft PowerApps
Power Automate
BPM (Paperwork)

Microsoft Teams
Planner
Exchange
Sway
Office 365

Alpaca
Ordina
Ullink

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek