Bakım Destek

Ana SayfaBakım Destek

ATP'nin Bakım Destek Hizmetiyle Uçtan Uca Proje Süreçleri

ATP Digital olarak dijital dönüşüm projelerini üstlendiğimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, proje sonunda oluşabilecek her kullanıcı ihtiyacının karşılanması amacıyla bakım ve destek hizmetleri sunuyoruz. Kullanıcıların destek talebine sebep olabilecek durumların önüne geçmek için tüm süreçlerini belirli kalite standartları kapsamında yürüten ATP Digital olarak, Microsoft Dynamics 365, Microsoft Dynamics 365 Business Central ve Power Platform’un yanı sıra geliştirdiğimiz özel çözüm ve ürünlerin standartlara uygun bir biçimde çalışmasını sağlamak için çalışıyoruz.

ATP olarak Bakım ve Destek hizmeti kapsamında tüm kullanıcı ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Bakım ve destek hizmetleri kapsamında ticaret ve muhasebe gibi konularda değişen yasal işlemlerin işletmeye uyarlanması, versiyon geçişleri, yazılım güncellemeleri ve periyodik bakım gibi hizmetleri, internet üzerinden uzaktan erişim yoluyla ya da şirket içinde, yerinde destek faaliyetleri (on premise) yürütüyoruz.

Bakım Destek Süreci

ATP Digital, bakım ve destek hizmetleri ile proje sonrasında ortaya çıkabilecek, kullanıcıların her türlü ihtiyaçlarının cevaplanması, ticaret ve muhasebe gibi konularda değişen yasal işlemlerin işletmeye uyarlanması, versiyon geçişleri ve güncellemeleri ile ilgili konularda hizmetler sunmaktadır.

Destek talepleri, destek ekipleri haricinde talebin içeriğine göre projelerde çalışan ilgili danışman/danışmanlar tarafından kısa sürede yanıtlanmaktadır. Ayrıca Destek Sistemi raporlama araçları ile Hizmet Seviyesi Anlaşması (SLA) sürelerine göre takip edilir.

Müşteriler tarafından açılan destek taleplerinin aciliyet ve etki ağırlığına göre taahhüt edilen müdahale ve çözüm hizmet sürelerinde yanıtlanması süreci sistemsel olarak şeffaf bir şekilde yürütülmekte ve müşteri tarafında proje yöneticisinin yapılan çalışmalarla bilgilenmesini sağlamaktadır.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek