Power Pivot

Ana SayfaPower Pivot

Power Pivot ile verilerinizi istediğiniz şekilde sınıflandırın.

Power Pivot, Excel’de birçok farklı kaynaktan veri almanızı ve ardından verilerinizi gerektiği gibi temizlemenizi, dönüştürmenizi ve yeniden şekillendirmenizi sağlayan bir iş zekası aracıdır.

Power Pivot Nedir?

Herhangi bir kod öğrenmek veya kullanmak zorunlu olmamasından ötürü ve güçlü sorgu düzenleyicisi tüm dönüşümlerinizi adım adım kaydeder ve VBA’lı Makro kaydediciye benzer şekilde sizin için M koduna dönüştürür. Big Data, büyük ve karmaşık veri kümeleri terimidir. Şirketteki büyük veriler büyüdükçe, IT personelinin, İş Zekasının, İş Analistinin zorluğu, çok karmaşık olan büyük verileri analiz etmek ve daha iyi karar vermek için anlamlı bilgilere dönüştürmektir.
Power Pivot, Microsoft’un Veri Bağlantısı ve Veri Hazırlama teknolojisidir. Temel olarak, kullanıcılarının veri kaynaklarında depolanan verilere sorunsuz bir şekilde erişmesini sağlar. İş gereksinimlerini karşılayacak şekilde yeniden şekillendirmenize imkan sağlar. Kullanımı kolay, ilgi çekici, hatta kodsuz kullanıcılar için kullanımı uygundur.
Güçlü sorgulamalar için Power Pivot araçlarınının kabiliyetlerini kullanarak Big Data öngörüleri elde etmeniz mümkün olabilir. Power Pivot, Excel için en iyi dönüşüm ve veri işleme aracıdır. Verilerinizi dönüştürmek, zenginleştirmek ve birleştirmek için Excel’i kullanıyorsanız, ihtiyacınız olan şey bu araçtır.

Excel’de Verilere Bağlanma ve Verileri Dönüştürme

Bağlan

Dönüştür

Birleştir

Paylaş

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek