Haber ve Makaleler

ATP, Burgeon Software Technology ile Yazılım Geliştirme Anlaşması İmzaladı

13 Haziran 2023 –  Zenia markasıyla hızlı servis restoran sektörüne yönelik  yazılım ve altyapı çözümleri sunan ATP, Burgeon Software Technology ile O2O (Online2Offline-Çevrim içinden çevrim dışına) dijital uygulamaların geliştirilmesi konusunda anlaşma sağladı. İş birliği çerçevesinde ATP, Burgeon ile beraber geliştireceği ERP, CRM, Sipariş, Menü ve Fiyat Yönetimi, Ödeme, Faturalama, Personel Yönetimi gibi O2O yazılımlarına ve dijital uygulamalarına katkıları için 8 milyon TL’lik bir ödeme yapacak.

ATP CEO’su Ümit Cinali anlaşmayla ilgili şunları söyledi: “ATP’nin büyük müşterilerinin yurtiçinde ve yurtdışında bilhassa online kanallarda artan ihtiyaçlarını karşılamak için yatırımlar yapıyoruz. Çin bizim için öncelikli, dinamik ve büyük potansiyel barındıran bir pazar.  Hızlı servis restoran sektörüne hizmet veren Zenia markamızla sunacağımız O2O yazılımlarımızın ve dijital uygulamaların Çin’in yerel ihtiyaçlarına da uygun şekilde hazırlanması için Burgeon firması ile yazılım geliştirme ve hizmet anlaşması imzaladık. Katkıları ile Çin’den başlayarak küresel pazarlara taşınabilecek teknolojilere sahip olacağız.”

ATP China CEO’su Onur Yavuz ise şu açıklamalarda bulundu; “Bu anlaşmayla birlikte, ilk etapta Çin’deki en büyük müşterimiz olan Burger King’in hem orta katman yazılımının (O2O) hem de müşteriye dokunan dijital uygulamalarının yeni nesil teknolojilerle dönüşümünü gerçekleştireceğiz. Aynı çözümü küresel çapta faaliyetteki tüm iş ortağı markalarımızda ve özellikle Güneydoğu Asya açılımımızdaki hedef müşterilerimizde de hayata geçirmek istiyoruz. ”

Dünyanın En Büyük Pazarlarından Çin’e Yönelik O2O Çözümler

O2O, Online to Offline (Çevrim içinden Çevrim dışına) kelimesinin kısaltması olarak kullanılıyor. Dijital kanallarda başlayan bir alışverişin çevrim dışı faaliyetlerle sonlanması durumunu anlatıyor. ATP bu anlaşmayla, Çin’de kullanacağı dijital uygulamaları ve onlardan gelecek siparişleri yöneteceği ERP, CRM, Sipariş, Menü ve Fiyat Yönetimi, Ödeme, Faturalama, Personel Yönetimi gibi alanlarda çalışacak O2O yazılımının Çin’in ihtiyaçlarına uygun şekilde hazırlanmasını sağlayacak.

Fotoğraf (Soldan Sağa):

  1. Liu Shengdong, Burgeon Doğu Çin GM, Ümit Cinali ATP CEO’su, Sun Yihui, Burgeon Kurucu-CEO, Onur Yavuz ATP Çin CEO’su

Burgeon Software Technology Hakkında

Burgeon Software Technology, 1999 yılında kurulan profesyonel bir IT hizmet ve çözüm sağlayıcısıdır. Perakende sektörüne odaklanarak ve derinlemesine çalışarak, giyim, gıda ve içecek, mücevher gibi perakende sektörünün çeşitli alanlarını kapsayarak şirketlere dijital yapılandırma, yükseltme ve dönüşüm konularında destek oluyor. 1.000’den fazla çalışanı ile teknoloji, satış, servis gibi alanlarda hizmet sağlıyor. ERP, OMS, POS, bulut hizmeti gibi alanlarda ürün portföyünü müşterilerine sunuyor. Uluslararası perspektiften bakıldığında, Burgeon aynı zamanda küresel genişleme üzerinde çalışıyor. Singapur’da yerel stratejik işbirlikleri kurarak küresel ortaklıklar hedefliyor. Gelecekte, Burgeon Software Technology teknik inovasyon ve gelişimi yönetip ve daha ileri düzeyde küresel işbirliklerine odaklanacak. Müşterileri arasında NBA, Audi, P&G, New Balance, Lily gibi firmalar bulunuyor.

 

Daha fazla bilgi için www.burgeon.cn adresi ziyaret edebilir.

Önceki İçerik

ATP’nin Dijital Mutabakat Hizmeti Polat Holding Şirketlerine Değer Katacak

Sonraki İçerik

Global Menkul Değerler ve ATP Tradesoft Finans Sektörünün İlk Superapp’i Olan GOL’ü Tanıttı

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek