ATP Digital e-Muhasebe Fişi

Ana SayfaATP DigitalATP Digital e-Muhasebe Fişi

ATP Digital e-Muhasebe Fişi ile verilerinizi dijitalleştirin

ATP Digital e-Muhasebe Fişi, deftere nakledilmiş fişlerin Gelir İdaresi Başkanlığı standartlarına uygun hazırlanan dijital versiyonlarının elektronik ortamda imzalanarak onaylanmasını sağlayan, kullanıma hazır bir çözüm sunuyor. Tek tek imzalama özelliğinin yanı sıra, aynı tarihli fişlerin toplu şekilde imzalanabilmesini de mümkün kılıyor.

Microsoft Business Central ile tam entegre çalışan ATP Digital e-Muhasebe Fişi, resmi otoriteler tarafından istenildiğinde, uygun formatta ibraz edilmesi için imzalı fişleri müşteri sunucularında muhafaza ediyor. Muhasebe ekiplerinin fişleri basma ihtiyacını ortadan kaldırdığından, maliyet ve zamandan tasarruf ettiriyor.

ATP Digital e-Muhasebe Fişi ile gelişmiş özelliklerden yararlanın

  • e-Muhasebe fişlerini, “Son e-Muhasebe Fiş No” ve “Son e-Muhasebe Fiş Satır No” bilgisine ve verilen “Kayıt Tarihi” alanına göre numaralandırabilirsiniz.
  • “e-Muhasebe Fiş No” alanını doldurur, xml dosyası ve imza bilgisiyle birlikte zipleyerek “e-Muhasebe Kurulumu” içinde belirlenen alana iletirseniz, muhasebe fişlerini sisteme toplu olarak gönderebilirsiniz.
  • Denetimde istenecek e-muhasebe fişlerini görüntülemek ya da yazdırmak için, xml dosyasına erişip belirlenen şablonda (xslt) hızla açabilirsiniz. Dosyayı PDF formatına çevirebilir, ekranda verilen filtreyle birden fazla fişi seçerek bir kerede yazıcıya iletebilirsiniz.
  • Fiş numarasını ve sonraki tüm numaraları boşa alarak, zipli dosyaları depolama alanından “silinmiş klasörü”ne taşıyarak, e-muhasebe fişlerini iptal edebilirsiniz.
  • e-Muhasebe fişlerinin log bilgisine e-Muhasebe Fişi Kütüğü’nden ulaşabilirsiniz.
  • “e-Muhasebe Fişi Yönetimi” formundaki “e-Muhasebe Fişi Türü” alanında değişiklik yaparak fişlerin türünü güncelleyebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek