Invest2CRM

Invest2CRM ile Yatırım ve Portföy Şirketleri Müşteri İlişkilerini Güçlendiriyor

ATP Digital tarafından Microsoft Dynamics 365 CRM altyapısı üzerinde geliştirilen Invest2CRM, yatırım ve portföy şirketlerinin müşterilerini daha iyi anlayabilmelerine yardımcı oluyor.

Yatırım ve portföy şirketlerinin müşteri ilişkileri yönetimi ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımı Invest2CRM, diğer Dynamics 365 çözümleriyle entegre çalışabiliyor. Invest2CRM ile yatırım ve portföy odağında faaliyet gösteren şirketler, bireysel ve kurumsal satışın yanı sıra portföy yönetimini etkin bir şekilde sağlayabiliyor. Bu sayede şirketler, farklı ekiplerini tek bir iş çözümünde bir araya getirerek kârlılığı en üst düzeye çıkarabiliyor.

Dynamics 365 Invest2CRM: Yatırım ve portföy şirketlerine özel CRM ile yapılabilecekler:

  • Invest2CRM çözümüyle müşterileri daha iyi anlama ve ilişkileri daha güçlü bir şekilde yönetme olanağı elde edilir.
  • Microsoft Dynamics 365 CRM platformu üzerine kurulan Invest2CRM çözümüyle bireysel satış, kurumsal satış ve portföy yönetimi etkin bir biçimde yürütülür.
  • Invest2CRM çözümüyle, müşterilerin hesapları, alt hesapları, overall bilgileri, aylık kârlılık bilgileri, diğer şirketlerdeki finansal bilgileri, iletişim tercihleri 360 derece görülebilir.
  • Müşteri temsilcilerinin müşteriyle olan ilişkileri kuvvetlendirilir ve daha etkin bir şekilde yönetilir.
  • D365, CRM özelliklerini kullanarak müşteri verilerini daha etkin bir şekilde yönetilmesini sağlar.
  • Müşteri verileri, pazarlama faaliyetleri için daha anlamlı hale getirilebilir.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek