Haber ve Makaleler

Finansal Operasyonlarınızı Dijitalleştirin

ATP, bünyesindeki markalarla uçtan uca dijital çözümlerden çevre dostu bir geleceğe uzanan geniş bir yelpazede ürün ve hizmetlerle yazılım & teknoloji sektöründe faaliyet göstermekte ve yeni iş birliktelikleriyle çözümlerini çeşitlendirmektedir.

ATP Markalarının e-Muhasebe çözümü ile entegrasyonu, işletmelere uçtan uca çözümler sunma avantajını beraberinde getiriyor. Bu, Microsoft Business Central ERP programı ile tam entegrasyonu içerir, böylece işletmelerin finansal verilerini dijitalleştirmeleri ve çevreci bir dönüşüm sağlamaları kolaylaşır.

Bu entegrasyon çözümü, şirketinizin finansal verilerini dijitalleştirmek ve iş süreçlerinizi daha etkin hale getirmek için, çevreci bir yaklaşımla karbon ayak izinizi azaltmanıza yardımcı olur.. ATP GreenX’in çevreci yaklaşımı, sürdürülebilirlik hedeflerine katkıda bulunurken, e-Muhasebe entegrasyonu da iş süreçlerini daha çevreci ve verimli bir şekilde yönetmeyi amaçlar. Microsoft Business Central ile tam entegre bir şekilde çalışarak e-muhasebe fiş numaralandırma, gönderme, görüntüleme/yazdırma, iptal etme, kütük tutma ve fiş türü güncelleme gibi işlemleri yönetmeyi sağlar. Başlangıç ve bitiş tarihleri ile belirlenen numaralandırma işlemleri, kullanıcıya kolay bir denetim ve takip imkanı sunar.

e-Muhasebe Fiş Çözümleri: Dijital Verilerinizi Etkin Bir Şekilde Yönetin

E-muhasebe fiş çözümleri, işletmelerin finansal süreçlerini dijitalleştirerek verilerini daha anlamlı ve kullanışlı hale getirmelerine yardımcı oluyor. Bu çözümler, Gelir İdaresi Başkanlığı standartlarına uygun olarak hazırlanan e-muhasebe fişleri aracılığıyla defterlerdeki kayıtları elektronik ortama taşıyor.

Şirket içinde muhasebe fişlerini elektronik ortamda imzalayarak onaylama ve muhafaza etme işlevselliği sunar. İmzalı fişler, resmi otoriteler talep ettiğinde ibraz edilmek üzere müşteri sunucularında güvenli bir şekilde saklanır. E-muhasebe fiş çözümlerindeki özellikler, maliyet ve zaman tasarrufunu beraberinde getirir. Aynı tarihli fişlerin toplu olarak imzalanması kolaylığı sağlanırken, tek tek imzalama seçeneği de bulunmaktadır. Bu çözümler, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın istediği standart belge formatlarına uygun fişlerin muhafaza ve ibrazını şeffaf bir şekilde gerçekleştirir.

E-muhasebe fiş çözümü,

Sıkça Sorulan Sorular:

1. **E-muhasebe Fişi için kayıt yaptırmamız gerekiyor mu?**

   – Hayır, Gelir İdaresi Başkanlığı’na başvuru yapmanıza gerek yok.

2. **E-muhasebe Fişi Zorunlu Mudur?**

   – E-Muhasebe fişi herhangi bir zorunluluğa tabi değildir. Vergi Usul Kanunu’na göre yasal defterlere kayıtların aktarılması gereklidir.

3. **Fişler neden imzalanmak zorunda?**

   – VUK gereği imzalı halleri saklamak mükellefin sorumluluğundadır.

 

E-muhasebe fiş çözümleri ile verilerinizi etkin bir şekilde yönetin, iş süreçlerinizi hızlandırın ve finansal operasyonlarınızı daha güvenli bir şekilde sürdürün.

Önceki İçerik

Microsoft’un yapay zekası Copilot, GPT-4 Turbo ile gelişiyor!

Sonraki İçerik

Co-Pilot ile Özelleştirilmiş GPT’ler

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek