Eğitim Hizmetleri

Ana SayfaBT HizmetleriEğitim Hizmetleri

Microsoft Gold Partneri ATP’den ERP ve CRM eğitimleri alın!

ATP olarak müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerle yıllardır Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunuyoruz. Microsoft Gold Partneri olarak farklı sektörlerde faaliyet gösteren yüzlerce şirkete teknoloji çözümleri, danışmanlık hizmetleri ve eğitim programları sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz, alanında uzman iş ortaklarımız ve hiç dinmeyen tutkumuzla, Microsoft Dynamics 365, Microsoft Dynamics 365 Business Central ve Power Platform başta olmak üzere ERP ve CRM yazılımlarının eğitim süreçlerinde rol alıyoruz.

Değişim sürekliyken, uyum sağlamanın şartı da eğitimdir.

Organizasyonlar sürekli dönüşürken, hayata geçirilen her yeni uygulamaya uyum sağlamak gerekir. Uyum süreçlerini hızlandırmanın yolu ise konunun uzmanı iş ortaklarının uçtan uca tasarladığı kapsamlı eğitim programlarından geçiyor. Küçük ve orta ölçekli yapılar da, büyük ölçekli kurumsal şirketler de Microsoft ürünlerine geçerken ya da süreçlerini dijitalleştirirken uzman desteğine ihtiyaç duyuyor. ATP ile çalışarak, yalnızca teknoloji çözümlerinden değil, uzmanlıklarımızı yansıtan, dönüşüm süreçlerinizi hızlandıracak eğitim programlarımızdan yararlanabilirsiniz.

4 Kez

Microsoft CRM
Yılın İş Ortağı

4 Kez

Microsoft Türkiye Yılın En İyi Dynamics İş Ortağı

İlk 3

Microsoft President’s Club Microsoft Dynamics Worldwide Inner Circle

400’den fazla

Proje

İş modellerinden proje yönetimine, tedarik zincirinden satışa…

Satış hizmetleri, müşteri hizmetleri, iş modelleri, proje yönetimi, tedarik zinciri, müşteri etkileşimi, finansal operasyonlar gibi tüm kategorilerde ATP ERP sisteminin işletmenize katacağı değeri eğitim programlarımızla keşfedin.

Microsoft çözümlerini yakından tanıyın

Microsoft’un ürün aileleri odağındaki eğitimlerimiz, kullanıcıların Microsoft ürünleri konusunda daha fazla bilgi edinmesine, kurumsal kaynak planlama (ERP) ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımlarını yakından tanımasına ve dijital uygulamalara daha hızlı uyum sağlamasına destek oluyor. Böylece iş teknoloji yatırımları daha çabuk hayata geçiriliyor.

Size özel eğitim programlarından yararlanın

Değişen iş süreçlerine hızla uyum sağlamak, çalışanların dijital yetkinliklerini geliştirmek ve verimliliği artırmak için, size özel teknik ya da operasyonel eğitim programları tasarlanmasını talep edebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek