Power Apps

Power Apps ile tek satır kod yazmadan mobil ve masaüstü uygulamalar geliştirin

Microsoft, Dynamics 365 ve D365 Business Central çözümlerinden farklı olarak sunduğu Power Platform ürün ailesiyle teknolojinin sürekli ilerlediği, iletişim kurma ve çalışma biçimlerinin değiştiği bir çağda, çok yönlülüğe, basitliğe ve hıza odaklanan çözümler sunuyor. Belirli iş ihtiyaçlarına göre iş uygulamaları oluşturma amacıyla 2017 yılında piyasaya sürülen Power Apps ile mobil ve masaüstü uygulama oluşturma süreçlerini kolaylaştırabilirsiniz. Kodlama deneyimine gerek olmadan, manuel iş akışlarını otomatik ve dijital süreçlere dönüştürebilirsiniz. Bağlayıcı (konnektör) ve veri platformu paketi Power Apps ile uygulamalarınızı ve harici veri kaynaklarınızı birkaç dakika içinde güvenli bir şekilde oluşturabilir, paylaşabilir ve birbirine bağlayabilirsiniz.

Power Apps ile şirketinizdeki herkes kodsuz yazılım geliştirebilir!

Microsoft Power Apps, iş analistlerinden profesyonel geliştiricilere kadar herkesin birlikte daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyor. No-code ve low-code (kodsuz ve düşük kodlu) yaklaşımlarını esas alan Power Apps ile yazılım geliştirmek için kod bilme mecburiyetinden kurtulabilirsiniz. Derin kod bilgisi gerektiren uzun geliştirme süreçleri yerine sürükle-bırak da dahil olmak üzere yenilikçi, kolay ve hızlı görsel araçlarla iş sorunlarını kolayca çözebilirsiniz.

Herkes uygulama oluşturabilir

“Citizen” geliştiriciden BT yöneticisine veya profesyonel geliştiriciye kadar herkesin işbirliği yapmasını kolaylaştırabilir, iş sorunlarını çözme ve daha hızlı yenilik yapma yetkinliklerini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Profesyonel geliştiriciler için kapsamlı araçlar

Veri tümleştirmesine ve dağıtımına olanak tanıyan bir platformla daha hızlı çalışabilirsiniz. Power Apps’in sunduğu profesyonel geliştirici araçları da platformun yapabileceklerini genişletiyor. Power Apps ile tüm çalışanlarınızın, diledikleri cihazda iş süreçlerini otomatikleştirecek uygulamaları kolayca oluşturup paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Microsoft ürün aileleriyle ve diğer bağımsız uygulamalarla entegre çalışır

Power Apps, Microsoft’un Azure, Office 365, Microsoft Dynamics 365 ve Microsoft Dynamics 365 Business Central çözümlerinin yanı sıra, bağımsız ve üçüncü parti uygulamalarla entegre çalışıyor. Zengin web uygulamaları ve mobil uygulamalar oluşturmanıza olanak tanıyarak birçok yönden rekabet avantajı kazandırıyor.

Microsoft Power Apps ile iş süreçlerinizi küresel standartlara yükseltin!

Şirketlerin iç veri kaynakları da dahil olmak üzere 300’den fazla yerleşik konnektörle verilerini birleştirmesine olanak tanıyan Microsoft Power Apps alternatiflerinden ve rakiplerinden ayrışıyor.

Modern Veri Platformu

Büyük ölçekli, dünya çapında 54 veri merkezinde, 90’dan fazla uyumluluk sertifikasıyla çalışan bulut bilişim hizmetleri sağlayıcısı Microsoft Azure’da yerleşik olan Power Apps ile işletmenizi çevikleştirebilir, hizmetlerinizi hızlı bir şekilde teslim edebilir ve yatırım getirisini her zamankinden daha hızlı elde edebilirsiniz.

Güvenlik ve Yönetim

Power Apps’in yerleşik güvenlik ve yönetim sistemi sayesinde, uygulama kullanımı ve performansı konularnda derin bir hakimiyete elde edebilirsiniz. BT ilkelerini kolayca izleyebilir; izleme araçları, panolar ve çözüm durumu denetleyicileri aracılığıyla platform tarafından daima güncel tutulursunuz.

Hız ve Ölçeklendirilebilirlik

Power Apps eğitimi alan ve kullanmaya başlayan profesyonel geliştiricileriniz, DevOps döngüsünün tekrarlayan parçalarını otomatikleştirerek daha hızlı kodlayabilir, yor ve vatandaş (citizen) geliştiriciler ise bu kodları ölçeklendirebilir.

Profesyonel Geliştirici Araçları

Yeniden kullanılabilir bileşenlere sahip uygulamaları hızla paketlemek ve dağıtmak için, zengin profesyonel geliştirici araçlarıyla tüm geliştirme ve uygulama yaşam döngüsü yönetimini deneyimleyebilirsiniz.

Popüler Power Apps bağlayıcılarını (konnektörleri) keşfedin!

Common Data Service

Dynamics Ax

Microsoft Translator

Office 365

Excel

Microsoft Power Apps tercih etmeniz için birkaç sebep daha…

%188
Power Apps’e yapılan yatırımlar, üç yıl içinde %188 oranında geri dönüyor.
%74
Uygulama geliştirme maliyetleri
%74 azalıyor.
3,2 saat
Çalışanlar haftada
3,2 saat saat kazanıyor.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek