Power Platform

ATP'den yenilikçi ve güçlü iş çözümleri: Microsoft Power Platform

Microsoft’un yenilikçi iş çözümleri ailesinde, Dynamics 365 ve Dynamics 365 Business Central’ın yanı sıra, Microsoft Power Platform, tek bir platformda kusursuz bir entegrasyon içinde çalışan Power BI, Power Apps, Power Automate ve Power Virtual Agents uygulamaları bulunuyor.

Her biri ayrı fonksiyonlar sunan çözümleri kapsayan Power Platform ailesiyle iş performansını gerçek zamanlı olarak analiz etme, görselleştirme, kod yazmadan özel uygulamalar oluşturma, iş akışlarını otomatikleştirme ve süreçleri AI (Yapay Zeka) özelliklerini entegre ederek geliştirme olanaklardan yararlanabilir, dijital dönüşümün temelini atabilirsiniz.

Microsoft Power Platform ile gücünüze güç katın!

Entegre çalışın

Kullanıcıların şirket ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış uygulamaları no code - low code (kodsuz - düşük kodlu) yöntemlerle, sürükle-bırak bir arayüz üzerinde hayata geçirmesini kolaylaştıran Power Platform, aynı zamanda profesyonel geliştiriciler için de güvenilir araçlar sunuyor. Power Platform, Microsoft Azure, Office 365, Dynamics 365 ve diğer bağımsız uygulamalarla entegre çalışabiliyor.

İnovasyonu kültüre dönüştürün

Microsoft Power Platform, şirketlerin kültürlerine yaratıcılık ve yenilikçilik perspektiflerinden de katkıda bulunuyor. Derin kod bilgisi ihtiyacını ortadan kaldıran ve ihtiyaca özel uygulama geliştirmenin önündeki engelleri kaldıran Power Platform, kapsayıcı bir teknolojiyle daha önce erişemediğiniz, kullanılmamış bir değeri fark etmenize yardımcı olarak bir yenilik kültürü oluşturuyor.

Kısa sürede büyük etkiler alın

Power Platform, teknoloji yatırımlarının geri dönüşlerine dair tereddütleri de ortadan kaldırıyor. Küresel çapta birçok şirketin tercih ettiği Power Platform çözümleri yatırım geri dönüşünü artırmak için yapı taşları sağlayarak birlikte çalışılan birçok kurumda büyük etkiler oluşturmaya yardımcı oluyor.

Kod yazma ihtiyacını ortadan kaldırın!

Microsoft Power Platform sayesinde iş yazılımları geliştirmek, ısmarlama ve şirketinize özel süreçler tasarlamak için kod yazmak gerekmiyor. Düşük kod (low-code) ve no-code (kodsuz) teknolojilerin olanaklarıyla, sürükle bırak yönteminin kolaylığıyla dakikalar içinde yazılım geliştirebilirsiniz.

Yazılım geliştirmede yeni yaklaşımlar: Low-code ve no-code

Yazılım geliştirmede devir değişti. Yavaş işleyen ve katı akışlar uygulanan geleneksel programlama, bugünün hızlı ve dijital dünyasında low-code ve no-code gibi işlevsel yaklaşımların doğmasını sağladı. Geleneksel yazılım geliştirmenin aksine görsel modellemeler ve sürükle-bırak arayüzüyle hızlıca uygulama geliştirilebilmesini sağlayan low-code – no-code platformlar, hiç kod yazmadan veya çok az kod yazarak hızlı ve daha güvenilir uygulamalar geliştirmeye olanak tanıyor.

Yazılım geliştirmede devir değişti!

Dün

Geleneksel uygulama geliştirme süreçleri, uygulamanın kendisiyle doğrudan ilgili olmayan konularda işgücünün ortalama %10 işgücü israfına sebep oluyor.

Geleneksel yazılım geliştirme, bilgisayar programcılığı alanında uzmanlaşmış insan kaynağı, özel yazılımlar ve yüksek performanslı donanımlar gerektiriyor.

Geleneksel programlamada görsel arayüzler yerine kod ekranları, her son kullanıcı için kolay olan sürükle bırak gibi yöntemler yerine yazılım dilleri kullanılıyor.

Profesyonel ihtiyaçlarınıza göre bir iş uygulaması oluşturmak için yazılım eğitimi almak ve çok zaman harcamak gerekiyor. Güvenlik riskleri taşıyan özel iş yazılımları, bakım maliyetleri de yaratıyor.

Pahalı, yavaş, riskli

Bugün

Low code ile altyapı, sistem ve implementasyon konularına zaman harcamadan, doğrudan geliştirmeye odaklanabilirsiniz.

Low code geliştirme süreçleri için herhangi bir donanım almanıza veya ekibinizde profesyonel yazılımcı bulundurmanıza gerek kalmaz.

Web tarayıcılarından ihtiyacınıza uygun özel yazılım projelerini herhangi bir yazılım teknik altyapısına sahip olmadan, kolay arayüzler üzerinden yapabilirsiniz.

Low-code platformlar sayesinde tüm çalışanlarınız kurumsal uygulamalar geliştirebilir, kullanıcıya göre değişen yetkilendirmelerle başka sistem ve servislerle entegre olmalarını sağlayabilirsiniz.

Maliyetsiz, hızlı, güvenli

Low Code – No Code ile Gelen Faydalar

Düşük Maliyet Avantajını yaşayın

Entegrasyon ve Geliştirme Kolaylığı

Güncelleme için teknik bilgi gerektirmemesi

Gelişim Döngülerini Hızlandırması

İş Fikri Bulmayı Kolaylaştırması

Microsoft Power Platform’un ihtiyacınıza uygun çözümünü keşfedin!

Kod yazmadan uygulama geliştirin: Power Apps
Power Apps, herhangi bir işletmenin özelleştirilmiş düşüş kodlu iş uygulamaları oluşturmasına ve bunları Dynamics 365 iş verilerine bağlamasına olanak tanır.

Verileri anlaşılır hale getirin:
Power BI
Power BI, şirketlerin süreçlerini etkileşimli, anlaşılması kolay veri görselleştirmelerine dönüştürmelerini sağlayan gelişmiş ve güçlü bir iş zekası aracıdır.

İş süreçlerini otomatikleştirin:
Power Automate
Power Automate ile şirketler, uygulamaları ve hizmetleri genelinde iş süreçlerini verimli bir şekilde otomatikleştirilebilir ve entegre edebilir.

Akıllı sohbet botları tasarlayın:
Power Virtual Agents
Power Virtual Agents, profesyonellerin müşterilerle başarılı bir şekilde etkileşime girebilen botlar oluşturmasını ve bunları kullanmalarını sağlar.

Bizimle İletişime Geçin!

Çözümi hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek