Power BI

İhtiyacınız olan verileri Power BI ile anında görselleştirin

Microsoft Dynamics 365 ve D365 Business Central iş çözümlerinin tamamlayıcısı olarak konumlanan Power Platform ürün ailesinin bulut tabanlı iş zekası (business intelligence) aracı Power BI, verileri analiz etmeye, görselleştirmeye ve paylaşmaya olanak tanıyor. Bu sayede veri kaynaklarını anlamlı iş raporları oluşturmak için kullanabilir, sahip olduğunuz veriyi analiz ederek daha doğru kararlar alabilirsiniz.

Verileri analiz edin
Görselleştirin
Paylaşın

Microsoft’un öncü, ödüllü ve ilk iş ortaklarından ATP; Power BI eğitimi, Power BI kurulumu, Power BI kullanımı ve Power BI danışmanlık hizmetleriyle işinizi destekliyor.

Verilere gerçek zamanlı erişin

Power BI sayesinde yüzlerce veri kaynağına kolayca ve gerçek zamanlı olarak bağlanın. Neyin önemli olduğunu etkileyici tasarımlarla görselleştirin.

Görselleştirilmiş verileri özgürce paylaşın

Power BI Desktop masaüstü ve Power BI mobil uygulaması sayesinde analiz edilen ve görselleştirilen verileri, bir ya da daha fazla kişiyle web üzerinden ve mobil cihazlardan paylaşın.

Power BI ile masaüstünde görselleştirin, mobilde erişin!

Power BI Dashboard ile gerçek zamanlı veri takibi

Açılımı “business intelligence” olan Microsoft Power BI, şirketlere en kritik iş verilerinin görsel versiyonlarını sunarak karar alma süreçlerini anlamlandıran bir iş zekası çözümü olarak öne çıkıyor. Mobil uygulamayı ya da masaüstü uygulamasını yükleyen kullanıcılar, Power BI Dashboard gösterge panelini kullanarak şirketlerinin durumunu gerçek zamanlı takip edebiliyor.

Her ölçekteki işletme için uygun iş zekası yazılımı: Power BI

Türkiye’deki lider Microsoft partnerlerinden ATP, her ölçekte işletme için sunduğu Power BI yazılımının yanı sıra Power BI ve Azure gibi Microsoft çözümlerinin işletmeleri mükemmelleştirmesine, iş akışlarını kusursuz hale getirmesine yardımcı oluyor.

Power BI ile farklı cihazlarda etkileşimli raporlar

Power BI Desktop uygulaması zengin görselliğe sahip ve etkileşimli raporlar oluşturmayı sağlarken, Microsoft Power BI Mobil sayesinde verilere kolay, hızlı ve ücretsiz biçimde erişilebiliyor.

Power BI'ın gücünden ATP Digital'in kurumsal bakım ve destek hizmetleriyle yararlanın.

ATP Digital, PowerBI için kurumsal bakım ve destek hizmetleri sunuyor. Müşterilerinin PowerBI bakım ve destek süreçlerini sahip olduğu teknik yetkinlikler ve yenilikçi bakış açısı üstleniyor.

Daha fazla bilgi almak için tıklayın

Bizimle İletişime Geçin!

Çözüm, hizmet ve markalarımızla ilgili bilgi almak, teklif talep etmek ve bizimle her konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sonuçlarınız burada görüntülenecek